Hip Hop Magazín

Hudba

Policie v Las Vegas opět otevírá dění okolo vyšetřování vraždy Tupaca Shakura

19.7.2023

Policie v Las Vegas opět otevírá dění okolo vyšetřování vraždy Tupaca Shakura

Doposud neuzavřené a velmi smutné vyšetřování okolo smrti rappera Tupaca Shakura se opět oživilo. Tento příběh se neustále vyvíjí a to už dlouhých 27 let. 2Pac zemřel dne 13. září 1996, kdy podlehl následkům svého zranění. Ve vzduchu však stále visí velký otazník… Kdo a proč? Ačkoliv už většina z vás zajisté ani nedoufala, že se dočká nových důkazů či aktivit policie, opak je pravdou. 

Začátkem týdne se dali věci opět do pohybu. Došlo totiž k domovní prohlídce, která je úzce spjatá se střelbou v roce 1996. Prohledávaný dům se nachází zhruba 30 km od Las Vegas, kde byl Shakur zasažen při střelbě z auta. Více informací čí zákulisních informací bohužel nemáme. Ví se jen to, že v tuto chvíli není nikdo zatčen ani ve vazbě.

Samotné prohlášení policie zní: „LVMPD can confirm a search warrant was served in Henderson, Nevada on July 17, 2023, as part of the ongoing Tupac Shakur homicide investigation,“ Figuruje v tomto novém centru dění i bývalý člen gangu a strýc Pacova údajného vraha Orlanda Andersona KEEFE D?  V případě nových informací se opět připomeneme…


    Written by:    Leave a comment

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.