Hip Hop Magazín

Hudba Párty

Prahu navštíví undergroundová rapová ikona Oddisee s živou kapelou Good Compny

5.11.2017

Prahu navštíví undergroundová rapová ikona Oddisee s živou kapelou Good Compny

Amir Mohamed el Khalifa, nebo-li Oddisee je dvaatřicetiletý undergroundový rapper z Washington, D.C., který má za svou 18ti letou hudební kariéru na kontě již 11 studiových alb, při čemž to poslední s názvem The Iceberg, které vyšlo v únoru tohoto roku, se rozhodl představit také pražskému publiku. Doprovázet ho bude jeho živá kapela Good Compny a koncert proběhne příští úterý 14.11.2017 v pražském Futurum Music Baru za podpory dvojice DJs Pufaz a Jeffology.

Tisková zpráva: Rap sofistikovanej tak, že svorně uzemní milovníky kumštýřství a kudrlinek muzicírování, jako striktní rapový klasiky. Jeden z nesporných hudebních vrcholů letošního Hip Hop Kempu. To je Oddisee a jeho kapela Good Compny. Není to fáma a zbožný přání. My už viděli důkaz na prknech festivalových a 14. listopadu se na to můžeme těšit i v intimnějším klubovém módu ve Futuru.

A na co že vlastně? Co že tam má čekat? Rap s živou kapelou v nadživotní velikosti. Vášeň, na kterou si můžeš šáhnout. Autenticita. Člověčina. Zhmotněný sen o neobyčejně obyčejné dobré muzice. Kolik lidí v hudebním světě nežije v bublině? Nerapuje o světě fantazie, ale chodí po těch stejných zaplivaných ulicích, co vy, nasává do chřípí atmosféru míst, poslouchá osudy lidí a proud inspirace nechává plynout a okamžitě zvěčnit a otisknout do podoby fantastický muziky? Málo? Nikdo? Ne, někdo jo. Oddisee.

Je jinej. Je jinde. Přitom je to „kluk od vedle“. Oddisee & Good Compny, tohle jméno si prosím dobře zapamatujte. Dejte si pauzu, poslechněte si “That’s Love” a pak čtěte dál. Máte? Tak co? Jak se někomu povede nacpat tolik do jedný skladby, zůstává mystériem na trase mikrofon – ucho. Flow, vibe, atmo, rým a buben? Z tý husiny hrozí ptačí chřipka! Týpek z Diamond District je chodící důkaz, že když si člověk dělá svoje a krom koulí a talentu má i výdrž, úspěch se nemůže nedostavit. Před létem vydal desku The Iceberg, kritika ho miluje a předhání se jen v tom, čí superlativy ho vynesou výš. To chceš.

ODDISEE & GOOD COMPNY / US
Support: DJs Pufaz & Jeffology
14. 11. Futurum Music Bar, doors 20h

Vstupenky v předprodeji pořídíte za 390 Kč (+ poplatky) v prodeji na webu Futurum Music Baru, na pokladně Lucerna Music Baru (bez poplatků), na GoOut.cz, Ticketpro a Ticketportal. Na místě 490 Kč.

FB event: https://www.facebook.com/events/121264648592314/

 


    Written by:    Leave a comment

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.