Hip Hop Magazín

Hudba

Pravda o Tekashi 6ix9ine! Už toto pondělí by měl začít u soudu svědčit proti členům vlastního gangu

4.9.2019

Pravda o Tekashi 6ix9ine! Už toto pondělí by měl začít u soudu svědčit proti členům vlastního gangu

Už toto pondělí 9. září 2019 začíná soud se dvěma členy gangu Nine Trey Gangsta Bloods a to konkrétně s Anthony „Harvem“ Ellisonem a Aljermiah „Nukem“ Mackem. Oba obžalovaní jsou podezřelí z účasti na spiknutí, z vydírání a z další trestné činnosti, kterou páchali pod vlajkami Nine Trey, jako držení zbraní, loupež a únos. Právě zmíněný únos a loupež má být datován k 22. července 2018, tedy den kdy byl přepaden a oloupen právě Tekashi 6ix9ine.


 

Magazínu XXL Mag se v uplynulých dnech podařilo získat soudní dokument se seznamem svědků. Na tomto dokumentu přímo Tekashiho jméno nenajdeme, jedno jméno je však označeno pouze jako CW-2, tedy svědek číslo 2. A právě tímto svědkem má být s nejvyšší pravděpodobností kontroverzní newyorský rapper Tekashi 6ix9ine. Ten by měl vystoupit před soudem a svědčit proti členům vlastního gangu s tím, že to byli právě zmínění členové Anthony „Harv“ Ellison a Aljermiah „Nuke“ Mack, kteří ho v loňském roce přepadli, unesli a okradli. Ač se takové jednání mezi gangstery neodpouští, pravděpodobně tak bude jednat, aby se sám vyhnul vězení, o kterém má jiné soudní líčení rozhodnout v lednu příštího roku.

 

Zatímco státní zástupce si myslí, že byl 6ix9ine unesen Ellisonem, jeho právník říká, že únos zfalšoval sám Tekashi, aby tak promoval své album. Konkrétně prohlásil: „K loupeži, únosu ani útoku nedošlo, chystal se vydat další album tak to vykonstruoval, to je způsob jakým on (Tekashi) vydělává peníze“ To je další indicie k tomu, že před tímto soudem Tekashi vstane z pozice klíčového svědka. V pondělí 9.9.2019 se tedy definitivně vysloví pravda o Tekashim 6ix9ine, zda je práskač, aby se vyhnul vězení, nebo je vše jen mediální kampaň proti němu, ale pak si pravděpodobně odsedí část života ve vězení.

 


    Written by:    Leave a comment

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.