Hip Hop Magazín

Hudba Soutěže

Prayers up for DMX! Producenti pojďme vyslat do nemocnice podporu díky vašim dovednostem

5.4.2021

Prayers up for DMX! Producenti pojďme vyslat do nemocnice podporu díky vašim dovednostem

„Please pray for him.“ vzkazuje Steve Rifkind (manažer DMXe) všem fanouškům. Stav rappera není růžový a potřebuje tak veškerou podporu, lásku a modlitby. DMX se stále nachází v New Yorské nemocnici na jednotce intenzivní péče.

Stejně jako jeho rodina, tak i naše celá redakce pevně věří, že se legenda uzdraví a vrátí se na stage, kde bez debat patří. Než se tak stane, rozhodli jsme se s pomocí vás producentů poslat veřejnosti a hlavně Earlovi impuls, lásku a fakt, že na něj myslíme a držíme pěsti.

© Design by Armored

Pojďme si tedy zavzpomínat na legendární hity s platinových alb jako je It’s Dark and Hell is Hot, The Grand Champ a spoustu dalších právě díky vašim dovednostem… Dnešním dnem startujeme Prayers up for DMX remix contest, do kterého se může zapojit kdokoliv z vás. 

Jelikož bychom mimo odeslání sil do nemocnice ve White Plains udělali radost i někomu ze zúčastněných, rozhodli jsme se spojit síly s umělcem Davidem Grygárkem (IGA ART), který právě začal práci na portrétu DMXe. Vítěze vybere sám David společně s námi. Tímto poprosíme všechny možné zájemce o kontaktování naší redakce buď prostřednictvím zprávy na náš instagram, facebook nebo v poslední řade e-mail (michal.meciak@stagemedia.cz), kde vám poskytneme detailnější informace a acapelly.
    Written by:    Leave a comment

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.