Hip Hop Magazín

Hudba

Pražská kapela ShizzleOrchestra servíruje svým fanouškům nový videoklip ke skladbě „Hledám“

22.11.2019

Pražská kapela ShizzleOrchestra servíruje svým fanouškům nový videoklip ke skladbě „Hledám“

„Nejedem na prachy, hledáme pravdu.“ … vzkazuje jedenáctičlenná skvadra z Prahy, proslulá jako ShizzleOrchestra, v novém vymazleném videoklipu k pecce Hledám, který v A2Z Studio dostal nový zimní kabát!

„První verzi týhle pecky, kterou najdeš na našem debutovém EP Ze Stodoly, jsme nahrávali v zimě a mrazu 2 roky zpátky, u mě a Břéti u Kolína, jak jinak než ve stodole, hehe. Nabalený jsme byli jak medvědi. Přesto jsme mrzli,“ dodává Shizzle, jeden ze dvou předních raperů tohoto hudebního uskupení. Vedle něj se ve věci objevuje jeho parťák Hazzard.

Kapela vznikla v roce 2016 a ve stejným roce v pražským klubu Chapeau odehrála i první koncík. Sestava týhle bandy je pro rapový příznivce možná trochu neobvyklá – jedná se o skloubení dvou rapperů, kterými jsou Shizzle a Hazzard, s žesťovou a rytmickou sekcí, ve skvadře tím pádem zahlídneš (a zaslechneš) tři trombóny, tubu, trubku, ságo a za rytmiku bicí, baskytaru a samozřejmě klávesy.

Kapela je v tuhle chvíli dnem i nocí zavřená ve zkušebně a studiu, kde vaří zbrusu novej materiál na debutovou desku, na který se objeví i pár zajímavejch hostů v čele s Pio Squad, se kterýma kluci nedávno nahrávali. 

Hledáš? „Hledej“ Na dně láhve!    Written by:    Leave a comment

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.