Hip Hop Magazín

Párty

Pražská urban music party FX Bounce! oslaví již zítra 12. narozeniny!

13.9.2017

Pražská urban music party FX Bounce! oslaví již zítra 12. narozeniny!

Jedná se o nejstarší a nejnavštěvovanější pravidelnou týdenní klubovou noc v Čechách. FX Bounce! se koná týden co týden už od roku 2005. Pokud je zrovna čtvrtek a ty jsi v Praze a zrovna nevíš co s večerem, je klub Radost FX a pravidelná FX Bounce! vždy jistotou. A nejinak tomu bude i zítra 14.9.2017 a tentokrát se bude jednat o večírek ještě mimořádnější, jelikož se budou slavit dvanácté narozeniny.

Rádi bychom vás tímto pozvali na 12. výročí FX Bounce! nocí, které se uskuteční již tento čtvrtek 14.9.2017 v Radosti FX (Bělehradská 120, Praha 2). O zábavu se tento narozeninový večer postará celkem 6 rezidentů, konkrétně:  zakladatel FX Bounce nocí DJ KWÉ (FX Bounce! Prague) + DJ NOIR (FX Bounce! Prague), DJ CHOSE (FX Bounce! Prague), DJ SAYBON (FX Bounce! Prague), DJ AUSTRALAN (Brisbane, AUS) a DJ MAZTAH (Swerve Selektah,Prague).

Pokud jsi ještě nikdy nebyl/a ve čtvrtek na FX Bounce!, máš jedinečnou příležitost to napravit právě na 12. výročí FX Bounce nocí v tomto týdnu. Start úderem 23:00 a hraje se až do rána. Vstup do klubu od 18ti let. Dívky mají do půlnoci VSTUP ZDARMA, kluci za kilo. Komplet info hledej na www.facebook.com/fxbounce nebo na www.fxbounce.com.

 

 


    Written by:    Leave a comment

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.