Hip Hop Magazín

Hudba

Pražský Letokruh je úspěšně za námi. Mrkni jak se předvedli jména jako Yzomandias, Viktor Sheen, Dorian či Calin

20.8.2020

Pražský Letokruh je úspěšně za námi. Mrkni jak se předvedli jména jako Yzomandias, Viktor Sheen, Dorian či Calin

Letos jsou slunné dny úplně jiné, než na jaké jsme zvyklí (f*ck corona)… I přes to v půli léta v Praze v Letňanech vystoupili Milion+ . Hiphopovým dnem odstartoval festival Letokruh, který se odehrál v několika městech po celé zemi. Počasí se hodně vydařilo, bylo krásně a vedro. Program začal už odpoledne, kdy se jako host představila i dětmi oblíbená Sharlota z labelu Blakkwood records.

Poté vystupoval Dorian a jak program pokračoval, samozřejmě přibývalo i fanoušků… Ve chvíli, kdy byl na pódiu Calin a Viktor Sheen už spousta lidí nedokázala držet emoce pod pokličkou. Následně se všichni šťastně dočkali asi největší pecky od Milion+ “Až na Měsíc” a to dokonce dvakrát. Yzomandias pak v nádherném podvečerním světle za povzbuzování nadšených fanoušků – většinou mladšího věku – předvedl opravdu energickou show.

V jednu chvíli zavzpomínal na Jackpota a odlil na zem alkohol. Přitom Yzomandias varoval před touhou řešit beznaděj sebevraždou. Snažil se přítomné povzbudit a motivovat k tomu, aby si v životě chtěli splnit svoje sny tak, jako se to podařilo jemu a aby se nebáli s pocity beznaděje svěřit lidem kolem sebe.

Podívejte se na fotky od 113kw.

 


    photo, video, writing FOLLOW ME instgr / 113kw I ytb I twitter / 113kw CZECH OUT my movie about parties drugs and philosophy: rootsinego.cz    Leave a comment

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.