Hip Hop Magazín

Hudba

Připravovaná kompilace Back To Boom Bap 5 hlásí nové přírůstky

13.8.2023

Připravovaná kompilace Back To Boom Bap 5 hlásí nové přírůstky

Odhalení projektu a první jména nové instrumentální skládačky Back To Boom Bap 5 máme již úspěšně za sebou. Co takhle mrknout za oponu a zkontrolovat další potvrzené účastníky tohoto hudebního zájezdu?

První informace z první ruky kolují vzduchem už nějaký ten pátek. (Více zde) Nyní je na čase zařadit druhý rychlostní stupeň a poodhalit další velmi šikovné ručičky, které s velkou radosti projekt podpoří a objeví se tak mezi první zveřejněnou šesticí Neri, JML, Martin Horváth, Koža, J-Bez a Donatz.

Jelikož jsme u tohoto dílu nechtěli zůstat zavření pouze v Česku a na Slovensku, oslovili jsme našeho talentovaného kolegu YaKnow?Check!, který rozhodil sítě i mimo náš hudební rybníček… Velké díky tomuto člověku!

Už teď můžeme říct, že projekt bude mezinárodní! Je libo chytlavé bubny ze Sydney? Není problém… Supaadry vás tímto zdraví a těší se na vaše reakce. Aby toho však nebylo málo, co takhle si poslechnout i práci od producenta vystupujícím pod pseudonymem Phillipdrummond? Je na co se těšit! S velkou radostí potvrzujeme i jména jako Washelll, Bettsky, Stray Side a Gabriell Money. Konec hlášení.


    Written by:    Leave a comment

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.