Hip Hop Magazín

Hudba

Proč už DJ Bussy nekryje záda svému bývalému kolegovi z dnes již zaniklé stáje Azurit Kingdom?

21.9.2023

Proč už DJ Bussy nekryje záda svému bývalému kolegovi z dnes již zaniklé stáje Azurit Kingdom?

Koncertní DJ, zvukový inženýr a především kamarád. Přesně tohle všechno byl donedávna známý ostravský DJ Bussy pro předního interpreta Sergeie Barracudu. Proč jsou všechny tyto zmiňované fakta již minulost?

Je to už nějaký ten pátek, co jste si u Sergeie po x letech mohli všimnout jedné velké zásadní změny. DJ Bussy přestává „zdobit“ vydávané projekty a na tour už ho taky za gramci nevidíme. Proč? To doposud byla pro širší veřejnost jedna velká neznámá (Nebo aspoň pro nás). 

Týdny či měsíce plynou a otazníky se začínají vybarvovat. DJ Bussy se totiž před pár dny stal hostem podcastu Renezance, kde přišlo na lámání chleba. Co by to byl totiž za podcast, kdyby nedošlo na otázku: „Proč se rozpadlo duo Sergei B a DJ Bussy?“

Odpověď si níže vyslechni sám. Co je na tom pravdy? Nevíme a vyjadřovat se nebudeme. Slova DJ Bussyho však nenechali Sergeie klidným a tak zde máme menší výměnu názorů. Vyjádření z druhé strany je taktéž venku a nese název „O vynálezci zvuku. Posledním chapadle“. Přejeme příjemnou podívanou.


    Written by:    Leave a comment

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.