Hip Hop Magazín

Hudba

Projekt FOOD ADDICTORS slaví 5leté výročí a zároveň startuje nový REMIX CONTEST

4.9.2023

Projekt FOOD ADDICTORS slaví 5leté výročí a zároveň startuje nový REMIX CONTEST

Může rap o jídle, vaření a celkové lásce ke gastronomii fungovat? Ano může! Uskupení Food Addictors tvořené z dvojice rapperů (zároveň kuchařů) Fenix Flame a Hando je tomu důkazem. 

Konec spekulacím. Žádný vařečky za mikrofonem ani brzký konec projektu! Letos se slaví a to ve velkém. Pražské uskupení Food Addictors má totiž 5. výročí. To už je dostatečný důkaz o tom, že to může fungovat, co myslíš? 

26.08. Přesně tento den klukům změnil „život“. Jejich konto momentálně zdobí trojice desek, zástup hrdých sponzorů a hromada kvalitního streetwearu, který by neměl chybět v kuchyni žádného gastroholika. Všechny dostupné kousky momentálně najdeš na odkaze zde.

Budete se zlobit, když vynecháme přípitek a přineseme vám k této příležitosti menší soutěž? Všichni producenti pozor! Řeč je o nově vyhlášeném remix contestu, který do placu hází nejen hned trojici accapell ale i peněžní a materiální odměnu pro výherce.

O co soutěžíme a čemu budeme dávat nový kabát? Společně s Fenixem jsme se rozhodli, že ke stažení nabídneme hned trojici accapell a těmi jsou singly Snaha, Každej den a Griller. Každý producent si může vybrat dle libosti a výsledek nám poslat na e-mail: michal.meciak@stagemedia.cz. Následně bude naše redakce a kluci z Food Addictors hodnotit a vybírat ten nejlepší kousek. 

Remix contest startuje dnes (03.09.2023) a trvat bude do následujícího měsíce (03.10.2023). Zúčastnit se můžou jak jména z první ligy, tak producenti co teprve s tvorbou koketovat začínají. Accapelly jsou k dispozici ke stažení níže.

Accapella skladby „SNAHA

Accapella skladby „KAŽDEJ DEN

Accapella skladby „GRILLER

Ceny pro výherce:

2 000 Kč

Voucher v hodnotě 2 000 Kč (www.foodadictorsshop.cz)

1x Samai Rum

Dostupná diskografie

Možnost spolupráce na nadcházejícím albu Food Addictors

Spolupráce s webem hiphopstage.cz


    Written by:    Leave a comment

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.