Hip Hop Magazín

Párty

První Freestyle Homies Night letošního roku? Už 21.01. opět v klubu NAPALM

14.1.2022

První Freestyle Homies Night letošního roku? Už 21.01. opět v klubu NAPALM

Chybí ti open mic? Chybí ti akce pod taktovkou FHN? Máme pro tebe skvělou zprávu! 21. ledna se opět vidíme na Palmovce v klubu NAPALM… „Tenhle měsíc jsme se rozhodli FHN okořenit o SKETCH SESSION, tzn. že se bude kreslit na papír. Kreslit můžete cokoliv chcete. Papíry, fixy, tužky i pastelky budou k dispozici zdarma. Kreslit se začne kolem 20:00 a skončí až budete chtít. Fotky se pak zveřejní na fb stránkách FHN.“ 

Open mic a freestyle samozřejmě nebude chybět. Celým večerem Vás bude provázet SEWERSKY (spoluzakladatel FHN, speaker a rapper, FHN Family). Jako headliner se postaví za majk Mc NOSE, kterej vám naservíruje svůj Real shit. Dj LooP a Dj Alarm vás nenechají v klidu a po celý večer budou roztáčet desky s přísnýma beatama. Vstup je zdarma (dobrovolný na podporu FHN). Členství v klubu je 50 Kč. 

Orientační Line Up:
19:00-21:00 DJS
21:00-22:00 OPEN MIC / FREESTYLE & DJS
22:00-22:30 MC NOSE / LIVE PERFORMANCE
22:30-04:00 OPEN MIC / FREESTYLE & DJS

Mc NOSE a.k.a. UndergroundG – reprezent Českého undergroundu žijící v Praze. Pochází ze severu Moravy, z malého městečka Bruntál, kde také poprvé vzal majk do ruky. Rap dělá od svých 18 let, ale až postupem času, získáváním zkušeností a poznáváním Pražské scény zlepšuje skillz a začíná makat na albu „DESKA PLNÁ KECŮ“. Z téhle desky se můžeš zatím podívat na 5 videoklipů, které najdeš na yt kanálu. Jede starou školu, jeho texty jsou převážně tematické. Mimo rap se také věnuje pořádání hip hopových akcí. Spoluzakladatel projektu “ FREESTYLE HOMIES NIGHT“. Akce na podporu českého freestyle rapu, která se pořádá každý měsíc. Zakladatel FHN Family – uskupení pražských umělců (rap, freestyle, beatbox, graffiti, breakdance, djs…)

▼ Freestyle Homies Night / Sketch Session & Open Mic 

https://www.facebook.com/events/320694706616421/


    Written by:    Leave a comment

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.