Hip Hop Magazín

Hudba

Psycho Rhyme vydává nové album Liberty City

27.2.2022

Psycho Rhyme vydává nové album Liberty City

25letý rodák z Frýdku Místku Psycho Rhyme před rokem opustil záštitu a jistotu v podobě Blakkwood labelu a vydal se stejně jako jeho bývalí kolegové Dorian a Grey256 vlastní cestou. Hudbě se věnuje už od útlého věku a své zkušenosti se rozhodl nyní zúročit na svém nejnovějším albu Liberty City, které vyjde už 5.března.

Zní to patrně skoro neuvěřitelně, ale tahle deska je od roku 2013 už dvacátým hudebník projektem, pod kterým je Psycho Rhyme podepsaný a najdeš na ní deset skladeb, které si sám produkoval. Spolupráce obstarali Candymane, Totally Nothin a o cuty se postaral LU2.

Název desky Liberty City je dle slov samotného autora inspirován covidovou pandemií a neplánovaně tématem svobody zasahuje posledních událostí na Ukrajině.

Psycho Rhyme si s malým vlastním týmem nyní sám řeší booking koncertů, produkci klipů, distribuci a sám obstaral veškerou grafiku a vizuální podobu alba. Svůj nejnovější hudební počin bude křtít 12.3. v pražském Stormu (předprodej ZDE) a poté se vydá i do dalších českých měst nebo na Slovensko.

PSYCHO RHYME – LIBERTY CITY SHOW – křest alba


    Written by:    Leave a comment

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.