Hip Hop Magazín

Hudba

PTK vydává za měsíc novou desku Silent Kill, co všechno o ní víme

29.8.2023

PTK vydává za měsíc novou desku Silent Kill, co všechno o ní víme

Vypadá to, že podzim bude, co se týče nových českých rapových alb, velmi zajímavý. Jedním z těch, kdo na nás v příštích týden vypustí svojí novou placku, bude chebský rodák aktuálně žijící v Praze – rapper PTK.

Ten včera ve večerních hodinách prostřednictvím online vysílání na svém Instagramu prozradil některé detaily o své chystané desce a my vám je tak nyní můžeme převyprávět.

 

To co je již nyní jasné, je název alba a jeho release, deska ponese název Silent Kill a vyjde 1. října. My díky včerejšímu live streamu známe také počet tracků a jména všech šesti hostů, kteří se na snové studiovce objeví.

Tracků bude dohromady 14 a sestava hostů bude opravdu hvězdná, avšak nikoli neočekávatelná, objeví se zde Yzomandias, Nik Tendo, Viktor Sheen, Calin, Separ a Slugerr.

 

 

Deska by měla přinést také 4 nové videoklipy, přičemž ten první by měl vyjít už tento pátek 1.9.2023. Tento den by měl PTK zveřejnit také kompletní tracklist a cover k albu Silent Kill. Je tedy na co se těšit a my kroužkujeme v kalendáři termíny 1. září a října.

 


    Written by:    Leave a comment

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.