Hip Hop Magazín

Móda

PUMA podporuje české světové legendy prostřednictvím závodu RunTour Kopřivnice: Legenda Emil

19.5.2022

PUMA podporuje české světové legendy prostřednictvím závodu RunTour Kopřivnice: Legenda Emil

Globální sportovní značka PUMA a oblíbený běžecký seriál ČEZ RunTour se propojily a společně oslaví dvě ikonická jména pocházející z Kopřivnice – Zátopek a Tatra. Tyto legendy, které zná celý svět, se spojí v rámci unikátní akce: Legenda Emil RunTour Kopřivnice. Závod se v rodném městě nejslavnějšího českého běžce uskuteční 25. června.

PUMA se poprvé stane titulárním partnerem závodu Legenda Emil, který bude letos plný premiér. Poprvé spojí své jméno s již zmíněnou běžeckou legendou Emilem Zátopkem, jenž slaví letos sto let výročí. A na počest se akce poprvé uskuteční v jeho rodném městě Kopřivnici, která je známá také díky automobilce Tatra.

PUMA se stane titulárním partnerem nejen celého závodu, ale také běhu na 5 km, který se poběží v areálu polygonu, kde se testovaly legendární vozy Tatra. Partnerstvím s běžeckým seriálem odkazuje PUMA na lokálním trhu na své globální propojení se sportovními legendami. Boty PUMA obouvali nebo obouvají takové běžecké hvězdy, jakými jsou Usain Bolt, Andre Degrasse, Karsten Warholm i nejlepší čeští maratonci Marcela Joglová s Vítem Pavlištou. #runPUMA

„Být po boku sportovních legend a podporovat je na cestě k vytouženému cíli je součástí našeho poslání již více než 70 let. Proto jsme se rozhodli spojit síly s ČEZ RunTour a stát se součástí tohoto legendárního závodu. Společně s organizátory jsme v rámci PUMA zóny, která se nachází v úžasném areálu Tatra Kopřivnice, připravili spoustu zajímavých aktivit pro běžce i neběžce. Těšíme se, že společně s ostřílenými závodníky i odvážnými začátečníky, kteří se rozhodli překonat své limity, oslavíme 100. výročí narození legendy československého běhu,“ říká Lucie Hložánková, Communication Marketing Manager, PUMA Czech Republic.

Trať PUMA RUN 5 km s výhledem na Tatry

Přijďte na vlastní nohy okusit trať PUMA RUN na 5 km, která bude mimořádným běžeckým zážitkem také díky spojení s další místní legendou. Spoluorganizátorem závodu je totiž vedle města Kopřivnice i společnost Tatra Trucks.

„Start a cíl závodu se budou nacházet vedle rozsáhlého Muzea nákladních automobilů Tatra. A trať pak zavede běžce na polygon pro testování nákladních vozů, který je celoročně pro veřejnost kompletně uzavřený,“ láká běžce na start Nikola Gunišová, ředitelka seriálu ČEZ RunTour.

Zážitek z běhu na polygonu umocní různé povrchy a terény sloužící k testování nákladních aut a také ikonické vozy Tatra, které budou rozestaveny podél trati.

„Účastníci si budou moci kromě závodu zpříjemnit den také doprovodným programem s volnočasovými aktivitami – budou si moci prohlédnout vystavené tatrovky, navštívit stánek automobilky nebo nové Muzeum nákladních automobilů Tatra, které bylo otevřeno v listopadu minulého roku,“ přibližuje plánované aktivity Kamil Košťál, marketingový ředitel Tatra Trucks.


    Written by:    Leave a comment

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.