Hip Hop Magazín

Móda

PUMA PŘICHÁZÍ VE SPOLUPRÁCI S UPSCALE VANDAL’S MIKE CAMARGO S KOLEKCÍ HOMETOWN HEROES

24.5.2022

PUMA PŘICHÁZÍ VE SPOLUPRÁCI S UPSCALE VANDAL’S MIKE CAMARGO S KOLEKCÍ HOMETOWN HEROES

Globální sportovní značka PUMA otřásá trhem novu kolekcí doplňků Hometown Heroes, čerstvě navržené limitované kolekce kšiltovek ve třech designech. Co však znamená Hometown Hero? Název odkazuje k domácím hrdinům – sportovcům, umělcům a dalším talentům, kteří zůstávají věrní svým kořenům. Hometown Hero je někdo, kdo se věnuje domácí komunitě a svým pozitivním přístupem inspiruje nejen blízké okolí. Nová limitovaná kolekce vzdává hold také samotným kořenům pouliční a umělecké subkultury a neuvěřitelné sportovní historii značky PUMA. Ta sahá od fotbalových padesátých let přes basketbal devadesátých let až po akční sporty přelomu milénia. Hometown Heroes respektuje historii a zároveň se klaní svým hrdinům.

První limitovaná kolekce doplňků značky PUMA přináší čepice, kšiltovky a cool klobouky vytvořené ve spolupráci s Mikem Camargem, kreativním konzultantem a zakladatelem společnosti Upscale Vandal. Jako rozšíření platformy FOR ALL TIME je Mike Camargo součástí „The Collective“, skupiny ikonických kulturních influencerů, kteří formovali teniskovou kulturu v posledních padesáti letech. V rámci své nejnovější spolupráce se společností PUMA vede iniciativu Hometown Heroes, čímž ještě více upevňuje své propojení s komunitou.

„Jedno přísloví říká, že ´styl je způsob, jak říct, kdo jste, aniž byste museli mluvit´, a přesně s touto myšlenkou jsme pracovali v kolekci Hometown Heroes,“ řekl Mike Camargo. „Když vyjdete ven, čeho si na lidech všimnete jako první? Je to oblečení? Navážete oční kontakt…? Vždycky je to právě pokrývka hlavy. Nosíme jenom věci, které nás reprezentují. Naše oblečení je vyjádřením toho, kým jsme. Vyrostl jsem v Brooklynu v New Yorku a mou kreativitu pohání energie vyzařující z tamější autenticitu stylu ulice. Tato kolekce tomu vzdává hold. To, co nosíme, pečlivě vybíráme, protože když vyjdeme ven, chceme, abys všichni věděli, za čím si stojíme!“

Sara Rosina, vedoucí oddělení designu doplňků PUMA, řekla: „Pozornost, která byla věnovaná detailům kolekce, je opravdu úžasná. Od odkazů v hlavní grafice přes skryté vzkazy pod kšiltem až po sadu cvočků, se kterými si fanoušci mohou přizpůsobit pokrývku hlavy svému osobnímu stylu. Opravdu jsme chtěli posunout hranice a prozkoumat různé způsoby vytváření produktů, které vyprávějí jedinečné a osobní příběhy.“

Kolekci Hometown Heroes podpoří neuvěřitelná sestava ambasadorů Hometown Heroes společnosti PUMA: konkrétně brazilská fotbalová hvězda Neymar Jr, americký fotbalový útočník Christian Pulisic, portorický multiplatinový hudebník Myke Towers nebo americký profesionální basketbalista Kyle Kuzma.

Debutová kolekce doplňků Hometown Heroes byla uvedena na trh 18. května ve vlajkové prodejně PUMA NYC a na stránkách PUMA.com. V ČR bude dostupná ve Footshopu. Jedná se o první ze čtyř kolekcí Hometown Heroes, které budou uvedeny na trh ještě v tomto roce.


    Written by:    Leave a comment

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.