Hip Hop Magazín

Hudba

Řáhol One z legendární crew Dew Town Dogz má venku svou první sólovou desku MishMash

9.8.2021

Řáhol One z legendární crew Dew Town Dogz má venku svou první sólovou desku MishMash

Sloky položené do elektra či DnB? Svého času specialita pro dnes už legendární crew Dew Town Dogz… Řáhol One prostě miluje multižánr a „experimenty“. Dokazuje to i dnes a to svou první sólovou deskou s názvem MishMash. Kroutíš hlavou? První deska? Vždyť Řáhola registrujeme zhruba od roku 2007… „Mám za sebou jednu desku s elektroskupinou “Dew Town Dogz” jakožto frontman, 2x EP a nespočet mixapů, nicméně tohle je moje první sólová deska.“ Zde máte odpověď. Projektů na triku spoustu nicméně na první sólo desku přišel zřejmě čas až teď. 

Jaké vás čeká menu? Pestré! Těšit se můžete na G-Funk, UK drill, emo rap, trap, sad rnb ale také devadesátkový uk garrage. Na desce se objevilo také pár známých tváří jako Macy a Cajker z brněnské 4351 family, ústecký Vercetti reprezentující Central Gang, boleslavský rapper Walrus, pražský držitel platinové desky Sensey a legenda brněnského trueshoolu Pasr z Lata Gangu.

O videoklipy a vizuální podobu celého projektu se postaral Tomáš Prýl, výkonné produkce se ujal Don Fuego a cover dělal Raby. Hudební produkci celého projektu obstaral Greensch až na skladbu Happymeal, kterou produkoval Dryman. Celá deska vyšla pod nově začínajícím labelem Don Fuego Records.


    Written by:    Leave a comment

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.