Hip Hop Magazín

Hudba

Rapper Case avizuje příchod debutového alba! Ruku k dílu přidá i Delik

7.4.2024

Rapper Case avizuje příchod debutového alba! Ruku k dílu přidá i Delik

Je to už nějaký ten pátek, co se u nás na webu objevila zmínka o méně známe tváři, která by se ráda prosadila. Všem se omlouváme za výpadek. Nyní však pojďme pokračovat! Co takhle absolvovat výlet do Holandska? Na hudebním letišti vás tentokrát čeká rapper CASE.

Lukáš a.k.a. Case žije v Holandsku už 8 let. Vlastní zde stavební firmu v oboru truhlář/tesař. Jeho portfolio je však nově o něco bohatší. Case se totiž zabývá i hudbou a to už od absolvování střední školy. Výsledky je ale možné zaregistrovat až nyní.

Momentálně Caseův youtube kanál zdobí 5 skladeb z toho dva videoklipy. Všechny skladby pochází z připravovaného debutového projektu s názvem Mladá Krev, který by měl vyjít už letos koncem léta. Autor nám krom přibližného termínu však prozradil mnohem více.

Těšit se můžete na 12 tracků s čtveřicí hostů z toho 2 zahraniční. Jedním z nich bude i rapper Delik z legendární formace Moja Reč. Pro další informace a lákadla doporučuje Case sledovat jeho sociální sítě, kde své fanoušky škádlí pravidelně. Dáte tomuto mladíkovi šanci?


    Written by:    Leave a comment

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.