Hip Hop Magazín

Hudba

Rapper Frao maká na nové desce! Čekací lhůtu začátkem dubna zalepil singlem KRVAVÉ ÚČTENKY

30.4.2024

Rapper Frao maká na nové desce! Čekací lhůtu začátkem dubna zalepil singlem KRVAVÉ ÚČTENKY

Rád objevuješ nové tváře? Pokud ano, zůstaň chvíli s námi. Po kratší odmlce jsme se totiž opět rozhodli obléknout neopren, šnorchl a proplout za vás méně známé vody. Do našeho obzoru nám tentokrát „vplul“ mladý rapper FRAO.

První koketování s rapem? Dle slov samotného autora se první texty psali už v 9 letech. Byly publikovatelné? Kdo ví… Za ty roky se však dotyčný vyšvihl a v šuplíku má údajně stovky nevydaných skladeb. 

Co uši neslyší, to redakce nehodnotí. A proto jsme pečlivě bádali dále až narazili na album s názvem INSOMNIE z roku 2023. 10 skladeb a zhruba pul hodinky poslechu. Pokud tě tento starší výstřel zajímá, určitě ho najdeš na všech streamovacích platformách.

Nebaví vás, cestování v čase? Není problém. Frao se nám totiž přiznal, že letos maká na nové desce, která by měla vyjít na konci roku. Na co se můžeme těšit? To bohužel nevíme, známe pouze počet skladeb a ten je stanoven na 15 výstřelů. Mírně ti však může napovědět i dubnový videoklip s názvem KRVAVÉ ÚČTENKY. Přejeme příjemný poslech.

 

    Written by:    Leave a comment

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.