Hip Hop Magazín

Hudba

Rapper OX WESY zdraví své fanoušky ze svého oblíbeného baru v Kladně

26.5.2024

Rapper OX WESY zdraví své fanoušky ze svého oblíbeného baru v Kladně

Mejdany, bary, festivaly to vše je autorova domovina. A jak jistě chápete, okolo všeho se samozřejmě motá i alkohol. Není teda žádným překvapením, že si OX WESY vybral právě toto téma a před nedávnem vydal skladbu s názvem V BARU.

OX WESY je mladá a méně známá tvář, avšak své první koketování s rapem datuje už na roky za lavici na střední škole. První texty, první featy s přáteli, první freestyle venku na lavičce a následné návštěvy skutečných battlů. 

To vše však následně vystřídala delší pauza, která skončila až v roce 2021. Kde se dotyčný nachází teď? Zráli jeho texty k dokonalosti? Napovědět vám malinko může právě výše zmiňovaná skladba V Baru.

K samotnému singlu se pojí tak trochu i autorova lenost, která doprovázela tvořivost a track tak vznikal déle než by měl. Vše se nakonec, ale dotáhlo k dokonalosti a výsledek je i s doprovodným videoklipem venku. Co bude dále? „Po pravdě jsem řekl, že po této skladbě si dám zase pohov, ale musím prozradit, že už dávno mám další nápad na opravdu velice netradiční track, tak se rozhodně máte na co těšit!“ – OX WESY.


    Written by:    Leave a comment

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.