Hip Hop Magazín

Novinky

Rapper Tory Lanez si do dalších bojů se soudem najal bývalého právníka Suge Knighta

9.1.2023

Rapper Tory Lanez si do dalších bojů se soudem najal bývalého právníka Suge Knighta

23. prosinec 2022. Osudné to datum, které si rapper Tory Lanez ponese na svých zádech a v paměti až do konce života. V tento den byl totiž shledán vinným a to rovnou ze tři trestných činů. Ve všech třech případech figuruje střelná zbraň.

Rapper však není smířen s vyřčeným rozhodnutím a mění svého dosavadního zástupce, kterým byl Shawn Holley a později George Mgdesyan za právníka, který dříve zastupoval i generálního ředitele Death Row Records Suge Knighta.

Podle redaktorky @MeghannCuniff (Law & Crime), která se případem zabývá od samotného začátku, se očekává, že se Tory vrátí k soudu v úterý (10. ledna) a to právě už s výše zmiňovaným bývalým právníkem Suge Knighta Davidem Kennerem. Redaktorka Cuniff také dodává, že se Kenner přidává k případu pozdě.

A dále také dodává, že není jasné, čeho se nový termín soudu týká. Nejvyšší soud v Los Angeles nezpřístupňuje soudní dokumenty veřejnosti. Pokud jde o to, co by se mohlo stát, podělila se o několik indicií na svém twitterovém účtu. Zdá se, že případ zdaleka nekončí.

 


    Written by:    Leave a comment

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.