Hip Hop Magazín

Hudba Móda

Rapper Tyler, The Creator se opět vrací k spolupráci s Converse

27.2.2019

Rapper Tyler, The Creator se opět vrací k spolupráci s Converse

Americký rapper Tyler, The Creator se probouzí ze zimního spánku s novou limitkou Converse. Jarní kolekce GOLF le FLEUR* je jedinečná svými barvami. One Stary se tentokrát zahalily do příjemných odstínů modré a béžové, stejně tak jako overaly, které jsou novými stylovými kousky limitované edice.

 

 

Tyler se pyšní kritiky vychváleným albem Flower Boy, které vydal v roce 2017 a nejen v oblasti hudby je progresivní. Jeho pestrobarevná značka oblečení Golf Wang úspěšně funguje již od roku 2011. S Converse se rapper spojuje v roce 2017. Díky intenzivní spolupráci vznikají nezaměnitelné limitované modely One Star, které oživují klasickou streetovou siluetu.

 

 

Nové jarní One Stary baví kontrastním koženým provedením a vintage podrážkou. Po straně tenisky opět nechybí nápis GOLF le FLEUR* a ani květinové motivy, které jsou pro tyto kolekce typické.

 

 

Overal z limitky je inspirovaný americkým pracovním oděvem z šedesátých let. K dispozici je ve světle modrém a béžovém provedení. Zaujme kontrastním límcem i pasem, minimalistickým logem a zapínáním na patentky. Jedinečný kousek z příjemné bavlny nenechá nikoho na pochybách, že Tyler jaro vítá ve velkém stylu.

 

 

Limitovaná kolekce GOLF le FLEUR* je k dostání exkluzivně ve Footshopu (Praha, Bratislava).

 


    Written by:    Leave a comment

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.