Hip Hop Magazín

Hudba

Rarita nebo další tuctové album? Věříme, že po zmínce autorů Talib Kweli a Madlib máte jasno

25.9.2023

Rarita nebo další tuctové album? Věříme, že po zmínce autorů Talib Kweli a Madlib máte jasno

V dnešní rychlé době je Hip Hop považován spíše za mainstreamový korporátní trend a odvětví, ve kterém může snad uspět každý, kdo aspoň trochu umí díky zakoupenému softwaru vytvořit instrumentální podklad a nahrát Vokál. A proto vám s potěšením oznamujeme, že jsou tu pořád lidé, kteří tvoří již desítky let a stále z nich jde cítit láska k hudbě jako takové.

Koho máme na mysli? Co takhle nový projekt dvojice Talib Kweli a Madlib? Talib je známý svými politickými verši, specifickým hlasem a nespočtem alb, která se nepochybně zapsala do historie Hip Hopu. Madlib jak spoustu z nás ví, je jeden z nejlepších producentů a muzikantů všech dob.

Nové album Liberation 2 je takový průzkum spirituality, hudby, lásky, revoluce a různých pocitů, kde se protínají uvědomělé verše v jazzových specifických instrumentech a dá se říct, že je to bratranec alba Liberation z roku 2007.

Na rozdíl od Liberation z roku 2007 je tu však nespočet hostů jako je například Q-Tip, Westside Gunn, Roc Marciano, Roy Ayers, Goapele, Wildchild a posmrtná sloka od Mac Millera. Album vyšlo netradičně skrze Luminare (odkaz zde).


    Written by:    Leave a comment

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.