Hip Hop Magazín

Hudba

Royce Da 5´9″ prozradil, co všechno se naučil od Eminema

5.2.2019

Royce Da 5´9″ prozradil, co všechno se naučil od Eminema

Detroitský rapper Royce Da 5´9″ se před několika dny rozpovídal v pořadu Ariho Melbera na stanici MSNBC o Eminemovi a prozradil o něm, že krom přítele a kolegy z branže je pro něj také celoživotním učitelem:

„Naučil jsem se od něj hodně“ řekl Royce a pokračuje „Dozvěděl jsem se, že nemusíte být opilý nebo v rauši, abyste tvořili hudbu. Naučil jsem se, že to můžete dělat tak dlouho, jak dlouho to chcete dělat. Dozvěděl jsem se že neexistuje žádný věkový limit. Pozoroval jsem jak dokáže na show dostat sta tisíce lidí do takovýho varu, jak to on umí. Pokaždé když jsem v jeho přítomnosti cítím, že se něco nového učím.“


Mimo to v rozhovoru došlo i na Eminemovu konfrontaci s politikou, konkrétně jeho averzi vůči Donaldu Trumpovi i na jeho skyryté vlastnosti. Konkrétně se Ari zeptal, jestli se dokáže oprostit od svého krutého a šíleného alter ega (Slim Shadyho) Royce odpověděl: „Myslím si že má hodně dalších podob, které ale skrývá. Je ve věku, kdy vám ukáže jen to, co chce abyste viděli“  Celý rozhovor si můžete pustit ve videu níže.


    Written by:    Leave a comment

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.