Hip Hop Magazín

Hudba

Scandal a Gamba připomínají, že v životě musíš mít vždy Plán B!

15.8.2022

Scandal a Gamba připomínají, že v životě musíš mít vždy Plán B!

Motivační novinka je na světě, Scandal a Gamba opět spojili svoje síly a přinesli nám nový videoklip k písni Plán B. Skladba mluví o situaci každého z nás, kdy nám ne všechno vychází podle našich představ. Právě proto nám tato ostřílená dvojice připomíná, že je potřeba mít takzvaný Plán B!

Vizuál videoklipu byl natočený na třech lokalitách, kromě opuštěného tréninkového areálu pro auta v Bratislavě, se záběry týmu podařilo natočit i v prostorech Potravinářské střední školy, která je v současnosti také opuštěná. Třetí a zároveň nejdůležitější lokalitu představuje Gymstar fitness centrum, ve kterém si své odcvičil i mistr světa a 4-násobný mistr Slovenska v bodybuildingu Jan Kráľ.

“Vo videoklipe môžeme taktiež nájsť svoju úlohu aj DominosBarber, za čo mu týmto ďakujem, že bol ochotný sa presúvať po všetkých lokáciách. Po vydaní videoklipu začíname so Scandalom pracovať na spoločnom EP, ktoré nesie pracovný názov Arzenal. Bude pestré, plné rôznych štýlov, rapu, spevu a melodických častí, tak ako aj v tejto skladbe. Ďakujem všetkým zúčastneným a pozdravujem všetkých, čo to podporia. Hudba navždy, hudba lieči.” uzavírá Gamba.


    Written by:    Leave a comment

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.