Hip Hop Magazín

Hudba

Zvrácený, jak se sluší a patří. Sodoma má venku album a brzy křtí

26.9.2022

Zvrácený, jak se sluší a patří. Sodoma má venku album a brzy křtí

Pár dní zpět vypustila přední česká horrorcore crew Sodoma Gomora své páté album kariéry. Od fanoušků se těší velké chvále, od zbytku populace zas trvajícímu opovržení – oboje je pro autory jistě stejně hodným komplimentem.

Na desce o 50 minutách, včetně intra, najdeme kromě Řezníka a Desada také spoustu hostů. Vedle již celkem běžných přispěvatelů, jako je Haades, Astral One, nebo Byzo, se dočkáme také výborných Dope DOD z Holandska, polského lyricisty Słońa, nebo německých Zombiez.

Jak je zvykem, album je plné kontroverzních „uměleckých přednesů“, černého humoru, vulgarismů, ale také chytrých slovních hříček. Tok rýmů obou rapperů se nese převážně na temných, moderních beatech a korunovány jsou skvělými cuty od jedinečného DJ Ill Ricka.
Nás zaujala hodně například skladba „Chodím s bábou“, která z desky vyčnívá svým neobvykle veselým instrumentálním podkladem v rytmu žestí a akordeonu. 

Svou novou tvorbu nám pánové ze Sodoma Gomora, společně s hosty, předvedou už tento pátek 30.9.2022 živě v pražském klubu Storm, který je jim již snad druhým domovem. Desku Resuerekce zde skupina pokřtí a možná předvede i jiné své pecky.

Víc informací o křtu najdeš na facebookové události, a lístky si můžeš pořídit ZDE, nebo si o ně třeba zasoutěžit na našem Facebooku.


    Written by:    Leave a comment

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.