Hip Hop Magazín

Hudba

Sensey vydává album, kterým vzkazuje, že SNY JSOU MOCNĚJŠÍ NEŽ SKUTEČNOST

13.11.2020

Sensey vydává album, kterým vzkazuje, že SNY JSOU MOCNĚJŠÍ NEŽ SKUTEČNOST

Sensey je rapový talent českého DefJamu, jehož jméno poslední rok silně rezonuje českou rapovou scénou. Právě teď, rok po úspěšném debutovém albu, za nějž dostal zlaté ocenění, vydává novinku SNY JSOU MOCNĚJŠÍ NEŽ SKUTEČNOST. Album je našlapané hosty, jimiž jsou Calin, Dorian, SKiNNY BARBER, Fakin Bůh, Vercetti CG nebo Dokkeytino. Na albu najdou fanoušci 10 tracků se skvělým soundem od depresivních kytarovek po vysamplovanou moderní klasiku. Produkčně se na albu podílel vedle dvorního producenta DefJamu Dobrina také proslulý VOODOO808. O mix & master se postaral Dobrin s Janem Magdevskim. Album SNY JSOU MOCNĚJŠÍ NEŽ SKUTEČNOST vychází dnes, 13. listopadu, fyzicky i na všech streamovacích platformách.

Inspirací pro název alba byl mladému raperovi český výtvarník a grafik Joska Skalník a jeho tvorba. Když byl na návštěvě u něj v ateliéru, všiml si na stěně nápisu „Sny jsou mocnější než skutečnost“ a uvědomil si, že ho to dobře vystihuje. Vzniklo tak album, které Sensey odstartoval trackem Elon Musk, v němž z Tesly posílá raketu do vesmíru. Následně spolu s Calinem na featu zapálil vše v oheň a začal rapovat o svých černých myšlenkách. Dalším čerstvě vydaným kouskem je zbrusu nový track Prší, jen se leje, kde featuje Dorian. Track dostal i vizuál v podobě originálního animovaného videoklipu v režii Adama Bázlika.

Nyní vychází album, na kterém se dočkáme i samplu popové kapely Kryštof z jejich hitu Obchodník s deštěm, kterému se na sociálních sítích už teď dostalo velké pozornosti. „Album je oproti debutovému Bratanovi posunutý o level vejš. Od zvuku, po flow a lyrics. Nevím, o jakým tracku bych řekl, že je nejsilnější. Nejspíš Můry. Ty jsou pro mě hodně silný a myslím, že to potvrzuje i klip,“ komentuje Sensey.

SNY JSOU MOCNĚJŠÍ NEŽ SKUTEČNOST je našlapané album i co se týče videoklipů. Další v pořadí je připraven povedený vizuál k tracku Můry, kterého se fanoušci dočkají už v neděli 15. listopadu. Následovat budou klipy k Růžovýmu mraku a k tracku Nemusím si hrát, na němž featuje Senseyův kolega z Universal Music SKiNNY BARBER a k songu Narkotika s Vercettim CG.
    Written by:    Leave a comment

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.