Hip Hop Magazín

Hudba

Vtipný, smysluplný a chytlavý. Poslechni si novou věc od Shizzla!

2.6.2021

Vtipný, smysluplný a chytlavý. Poslechni si novou věc od Shizzla!

Kdo se alespoň trochu vyzná na české undergroundové hip-hop scéně, určitě mu není cizí uskupení Shizzle Orchestra. Jejich MC, a v podstatě i tvář, Zdeněk přezdívaný Shizzle se však nyní rozhodl svůj volný čas věnovat i sólové tvorbě, kde si bude moc dělat, tak trochu, co chce. Některé fanoušky Orchestry to mírně vylekalo a vyjádřili obavy, že to nastiňuje rozpad Orchestry, avšak Shizzle opakovaně uklidňuje, že kapela bude fungovat i nadále, tak jak jsme zvyklí.

Ve svém dosavadním druhém singlu, jež dostal jméno Pastitýda, si skvěle hraje se slovy a vtipně skládá hymnu všem opozdilcům. Refrén je chytlavý, a tak nějak Vám to nedá a už ke konci tracku si jej zpíváte společně se Shizzlem. Sloky jsou nabyté humorem a dobrými punchlines, flow je energetická a nepředvídatelná. Zvuk je krásně čistý a kvalitně zpracovaný, a nelze odepřít ani zásluhu beatu, který je v této pecce neskutečně našlapaný a posílá nám do těla těžko odolatelné podněty k pohybu.

V konečném výsledku tu tedy máme opravdu povedenou skladbu, a můžeme jen doufat, že se dočkáme další spolupráce Shizzla „z orchestry“ s Filipem z pražského A2Z Studio, který se zasloužil zejména produkcí beatu, ale také finálním mixem a masteringem. Tohle duo totiž opravdu funguje!

Dost už bylo řečí, pusťte si to sami!


    Written by:    Leave a comment

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.