Hip Hop Magazín

Hudba Mladá krev Párty

ShizzleOrchestra zve na zítřejší křest

11.11.2022

ShizzleOrchestra zve na zítřejší křest

Desetičlenné hip-hopové uskupení z Prahy – ShizzleOrchestra, má dobrou zprávu pro všechny své fanynky a fanoušky.

Dva roky po vydání debutového alba „Svět se zbláznil“ přichází s novou desku s názvem „Tutti Frutti“, která jistě osloví jejich fanouškovskou základnu, na své si však při poslechu této desky přijdou také posluchači oldschoolového i moderního hip-hopu, ale i jiných žánrů z odvětví populární hudby.

Většina členů kapely se seznámila na hudební konzervatoři, a jsou dnes profesionálními muzikanty. Na zmíněné desce si tak v 8 skladbách můžeme vychutnat vliv vážné hudby, jazzu, dechovky, ale dokonce i reggae, které kapela vkusně kombinuje s hip-hopovým beatem. Na takto svěžím hudebním „podnosu“ si pak můžeme vyslechnout slova a věty dvou frontmanů této kapely.

O hudební kompozice a aranže se postarali členové kapely společnými silami, a deska byla následně nahrána, smíchána a zmasterována v pražském A2Z Studio.

Za zmínku také stojí zpěvačky Zaira a Letície, které svůj hlas propůjčili refrénům v písních „Okolo světa“ a „Dej si Bacha“. Ke druhé zmíněné skladbě, společně s deskou, vyšel i vizuální kabát, o který se postaral František Plzák. Na produkci jejího instrumentálního beatu se (nevědomky) podílel barokní skladatel J. S. Bach a jeho hudební náměty kapela naladila do reggae stylu. Výsledek zní na výbornou!

Desku „Tutti Frutti“ bude kapela křtít společně s již vydanou deskou „Svět se zbláznil“ už zítra, 12. 11. 2022 v pražské Malostranské Besedě. Program vypadá nabitě a v redakci už se na večírek moc těšíme!

Více info ke křtu najdeš na facebookové události, kliknutím sem.

Nezbývá než si celou desku vychutnat od začátku do konce!


    Written by:    Leave a comment

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.