Hip Hop Magazín

Hudba

Skladba GET AT ME DOG z debutového alba zesnulého rappera DMXe se dočkala nového kabátu z Ostravy

27.4.2021

Skladba GET AT ME DOG z debutového alba zesnulého rappera DMXe se dočkala nového kabátu z Ostravy

Kulatý stůl v rapovém nebi se letos začíná docela zaplňovat… Své místo vedle již zesnulých legend jako je Sean Price, Tupac Shakur, Biggie Smalls, Prodigy a spoustu dalších zaujal 09.04. bohužel i Earl Simmons známý pod uměleckým jménem DMX. Než Earl ukončil po týdnu na jednotce intenzivní péče boj u svůj život, vyhlásili jsme remix contest, kterým jsme chtěli do nemocnice poslat impuls, lásku a podporu. Bohužel jsme však nevěděli, co bude nadcházet.

Z Prayers up for DMX remix contestu se tak stala spíše vzpomínková soutěž. Účast nebyla nikterak vysoká avšak pár zajímavých kousků nám do zpráv přiletělo. Dnes vám přinášíme jednu z nich. (Podle našich uší tu nejlepší) Jedná se o remix z ocelového města, o který se postaral člen dnes už legendárního uskupení Ye-den a 1 Gabriell Money. 

Řeč je o skladbě Get At Me Dog, která byla v roce 1998 součástí debutového alba s názvem It’s Dark and Hell Is Hot. Do Ostravy tak putuje velké díky a od umělce IGA ART portrét zesnulého DMXe. Postupně pro vás budeme vydávat i zbylé práce, jelikož si určitě zaslouží vaší pozornost. Společně s remixy se dáme také do křížového výslechu se samotnými autory ať si v obraze o jejich práci a máš pod palcem zákulisní informace z jejich kuchyně. (A třeba i nějaké recepty.)Cover design by Armored


    Written by:    Leave a comment

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.