Hip Hop Magazín

Hudba

Snoop Dogg, E-40, Too Short a Ice Cube se vydali na výlet kosmickou lodí

23.10.2021

Snoop Dogg, E-40, Too Short a Ice Cube se vydali na výlet kosmickou lodí

MOUNT WESTMORE hlásí příchod nové desky! Jmenovitě jde o čtveřici Snoop Dogg, E-40, Too Short a Ice Cube, kteří se dali dohromady aby přišli ještě tento rok s novou plackou. Poté co předvedli svůj singl Big Subwoofer na akci Triller Fight Club, kde se proti sobě ukázala dvojice Jake Paul a Ben Askren, jsou West Coast OG´s zpět s oficiálním videoklipem.

V režii Jesseho Wellense a Sama Macaroniho se výše zmiňovaná čtveřice vydává do vesmíru pro nový zážitek. Mimozemšťani, ženy se třemi prsy, manévry kosmickou lodí a hlavně ukázka svých dovedností mezi planety tam nahoře… Parádní a nezvyklé menu na vizuál co myslíš?

Kromě společného alba MOUNT WESTMORE bude skladba také součástí Snoopova nadcházejícího projektu Snoop Dogg Presents: The Algorithm, jehož mise je ukázat minulost, přítomnost a budoucnost legendárního labelu Def Jam.

„Na této desce je tolik talentu, tolik hudebních stylů, že to narušuje algoritmus,“ říká Snoop a dodává „Právě teď nám algoritmus říká, že musíte rapovat tímto způsobem, musíte znít tímto způsobem, ale neříká vám nic o pocitu. Můj algoritmus vám ten pocit dá.“ 
    Written by:    Leave a comment

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.