Hip Hop Magazín

Hudba Novinky

Snoop Dogg oznámil, že se můžeme těšit na jeho autobiografický film!

9.11.2018

Snoop Dogg oznámil, že se můžeme těšit na jeho autobiografický film!

The Notoriuos B.I.G., All Eyez on Me, Straight Outta Compton, Get Rich or Die Tryin‘, 8 Mile… To vše jsou autobiografické filmy raperů, kteří zanechali v dnešní hip hopové kultuře velký otisk! Nedávno se pochlubil i Gucci Mane, že chystá svůj autobiografický film a není jediný! Další kdo chystá svůj celovečerní snímek je všemi milovaný, legendární a nestárnoucí kmotr „West Coast“ rapu Snoop Dogg! Už jsme ho sice minimálně ve dvou výše zmiňovaných snímcích viděli, ale ne dost na to aby jsme si představili, jak probíhal celý jeho život až do současnosti.

To, že se chystá svůj autobiografický film řekl v rádiové show u Vic Jagger, kde prozradil pár důležitých detailů:  “I’m thinking more along the lines of when you watch great shows like Narcos on Netflix. You know, how like Narcos went from Escobar to the Cali cartel, now it’s about to go to Mexico. I’m thinking like a Snoop Dogg biopic… late 60’s with my mother and father. Pops in Vietnam… the hippie era growing up.“

To ovšem není vše, co prozradil. Jeho film bude totiž pod vedením producenta Lee Danielse a režiséra Ryana Cooglera, což znamená, že by to mohl být jeden z nejlepších autobiografických hip hopových snímků vůbec! Máme se na co těšit!

zdroj: hotnewhiphop.com

 

 


    Written by:    Leave a comment

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.