Hip Hop Magazín

Hudba Párty

Sodoma Gomora a Hentai Corporation opět spolu! Rapmetalový festival Decibely hněvu se vrací. Tentokrát dorazí do Prahy

4.5.2022

Sodoma Gomora a Hentai Corporation opět spolu! Rapmetalový festival Decibely hněvu se vrací. Tentokrát dorazí do Prahy

Festival Decibely hněvu, který na jedno pódium zve rap a metal, se po roce opět vrací. Tentokrát se přesune do pražského klubu Futurum, kde 10. června vystoupí Sodoma Gomora, Hentai Corporation, Projekt Parabelum, Fatal a Monaste.

„První ročník se velmi vydařil. Festival jsme se pro letošek rozhodli přesunout do hlavního města, protože je pro většinu našich návštěvníků lépe dostupné,“ řekl organizátor Tomáš Weigl k Decibelům hněvu, které se minulý rok konaly v Lužné u Rakovníka.

Do Futura dorazí také stálice akce Sodoma Gomora, v níž rapují osobnosti českého horrorcore Řezník a DeSade. „Právě jejich společná skladba s hardcorovými Streetmachine Decibely hněvu dala celé akci název a vizi. Rap, metal a hardcore k sobě mají blíž, než se zdá, a přivedly nás k myšlence stvořit rapmetalový festival,“ uvedl Weigl, který je zároveň jedním ze zpěváků rapmetalové kapely Monaste. I ta vystoupí na Decibelech hněvu již podruhé.

Metal budou ve Futuru nejvýrazněji prezentovat pražští Hentai Corporation. Nebude to přitom poprvé, co známá jména tuzemské klubové scény zahrají na společné akci se Sodomou Gomorou. Obě formace už v minulosti absolvovaly řadu společných koncertů, které sklízely nadšené ohlasy.

Svojí extravagancí pak návštěvníky zaujmou postapokalyptičtí Projekt Parabelum a litoměřičtí thrashmetalisté Fatal s sebou přivezou materiál ze své připravované desky Age Of Madness.

Decibely hněvu 2 (HENTAI CORPORATION, SODOMA GOMORA, PROJEKT PARABELUM, FATAL, MONASTE)

https://www.facebook.com/events/706285993854369

 


    Written by:    Leave a comment

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.