Hip Hop Magazín

Hudba Párty

Sólo show Strejdy z Pio Squad je za rohem. Tady je pozvánka!

12.4.2022

Sólo show Strejdy z Pio Squad je za rohem. Tady je pozvánka!

Jsou to dva roky a nějaký ten týden, co Filip Konvalinka, známý též jako Strejda Filí nebo Efko, z jihlavského uskupení Pio Squad (dříve Jižní Pionýři), vydal své první sólové album s názvem Buldok. A tento pátek nám svou tvorbu předvede živě v pražském klubu Prostor Země.

Jestli kolonka patnáctého dubna tvého kalendáře pro rok 2022 stále zeje prázdnotou, máme tady super tip, jak nezůstat doma! Na pražském Smíchově, hned za rohem od pivovaru, je hudební klub Prostor Země. Na jeho pódiu jste mohli vidět třeba new-yorkskou legendu Masta Ace. Ten tu teda v pátek nebude. Nejspíš. Ale bude tu Filip Konvalinka, a to je taky super! A se spoustou hostů! Pořádající organizace Funk The Juice nám slibuje vystoupení rapové crew Non Limit, hafo dobrých dýdžejů, a celým večerem by nás měl provádět opravdový MC, freestylový král, Metoděj.

Na akci koupíš vstupné v pohodě na místě. Kdybys ale chtěl lístek v předprodeji, můžeš si ho za 250,- Kč pořídit TADY. Všechny další důležitý informace najdeš na facebookové události.


    Written by:    Leave a comment

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.