Hip Hop Magazín

Hudba

Šortymu vyoperovala srdce jeho ex! On i Lvcas Dope se s druhou polovičkou loučí

18.10.2022

Šortymu vyoperovala srdce jeho ex! On i Lvcas Dope se s druhou polovičkou loučí

 

Oblíbený moderátor, imitátor a v neposlední řadě zpěvák a rapper Dušan „Šorty“ Berky minulý rok vydal své dlouho očekávané EP Sám sebou. A právě novou skladbou „Bezo mňa“ uzavírá tento projekt. V jeho nejpropracovanějším videoklipu od Pierra Lexxis se objevil i český rapper Lvcas Dope.

 

 

Po několikáté se Šorty hudebně spojil s producentem Fillipianem, který kromě této skladby odprodukoval drtivou většinu skladeb z EP „Sám sebou“. Zpěvák, imitátor a moderátor jednoho z nejposlouchanějších rádií pro mladé přináší propracovanou novinku „Bezo mňa“ ve spolupráci s českým rapperem a zpěvákem Lvcas Dope. Track vyšel už před rokem v rámci EP-čka „Sám sebou“, ze kterého oficiální video dostaly tři skladby. Stejnojmenný titulní track „Sám sebou“ s Kalim, „Ještě jednou“ s Puertom a v animované podobě skladba „Oukej“ s Egem.

„Když mi Šorty tenkrát poprvé poslal rozdělaný singl, kde chtěl moji sloku, okamžitě jsem věděl a počul, že z toho bude hit. Když jsem věc dodělal, začali jsme řešit to, že si to 100% zaslouží videoklip, protože to je jedna z věcí, kterou si můžu pustit 1000x a pořád mě baví. Díky Šortymu a celému produkčnímu týmu za spolupráci“, říká vděčně Lvcas.

 

 

O režii se postaral Pierre Lexis s jeho týmem, o efekty @vfxforeveryone a také z tohoto hlediska jde o Šortyho nejpropracovanější klip v jeho dosavadní kariéře.

,,Chcel som tejto skladbe venovať klip, považujem ju za najzvláštnejšiu a najmenej stereotypnú vec mojej tvorby. Aj keď od vydania albumu prešiel viac než rok, vždy je lepšie neskôr ako vôbec a teraz som cítil, že prišiel ten čas. Lvcasa dlhodobo rešpektujem, páči sa mi jeho štýl, a potešil ma, keď prikývol na ponuku spolupráce so mnou”, říká Šorty.

Zpěvák také dodává, že je to poslední klip k EP „Sám Sebou“, a letos se chystá vydat další EP. To ovšem už nevyjde na fyzických nosičích, ale na všech digitálních platformách. Název nového projektu a kdo mu „zahostuje“ na jednotlivých skladbách si zatím nechává pro sebe, jelikož je stále v procesu výroby.

 

 


    Written by:    Leave a comment

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.