Hip Hop Magazín

Hudba

Soudce, který měl na starost případ Kodaka Blacka byl odvolán a zbaven všech případů ve věcech trestního řízení

6.2.2018

Soudce, který měl na starost případ Kodaka Blacka byl odvolán a zbaven všech případů ve věcech trestního řízení

Všichni známe proslulého mladého rapera, který si říká Kodak Black (20), a tak nějak je ve vězení víc než doma. Ani však to ho nikdy nezastaví. Od 18. ledna 2018, kdy byl zatčen za držení marihuany, krádež a nelegální držení zbraní a zanedbávání svých dětí totiž stihl vydat už 4 skladby a to: remix na Futurovo „Kno The Meaning“, poté track s názvem „Broward Paradise“, který udělal společně se svými „homies“. Podílel se také na skladbě s Rick Rossem a T-Painem, která se jmenuje „Florida Boys“ a nakonec vydal včera večer skladbu s názvem „Erykah Badu“.

Zatímco jeho právník otevřeně zpochybnil případ, ve kterém je Kodak obviněn, tak dnes je tomu trochu jinak a mohlo by to hrát v jejich prospěch. Soudce Joel Lazarus, který měl celý případ na starost, byl totiž odvolán a zbaven všech jeho případů.

Vyšší soudce Broward County Joel Lazarus měl pronést nějaké nevhodné připomínky k případu v jeho sousedství, což bylo jen den po Kodakově zatčení. Konkrétně se jednalo o to, že zhruba dva bloky od domova onoho soudce se staly nějaké loupeže a on prohlásil, že si ve svém sousedství zdvojnásobí hlídky, že to jsou jeho pravidla, jak uvedl: „Lazarus rules“. Celý soudní proces byl živě vysílán na internetu a netrvalo dlouho, kdy si výroku soudce všiml ochránce okresu Broward Howard Finkelstein, který napsal dopis hlavnímu soudci Jackovi Tuterovi, ve kterém požaduje, aby byl Lazarus odvolán ve všech věcech trestního soudu – Tuter se k tomu vyjádřil a řekl, že komentáře jsou „zjevně nepřiměřené“.  Lazarus se k věci vyjádřil tak, že toho lituje a neměl to říkat.

Celý záznam, kde Lazarus říká své nevhodné připomínky si můžete prohlédnout zde:

zdroj: hotnewhiphop.com


    Written by:    Leave a comment

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.