Hip Hop Magazín

Soutěže

Soutěž o luxusní portrét Tupaca Amaru Shakura od umělce Fila Venom Art !

26.9.2017

Soutěž o luxusní portrét Tupaca Amaru Shakura od umělce Fila Venom Art !

Zhruba týden zpět jsme Vás upozorňovali, že v brzké době nastane možnost zasoutěžit si o portrét Tupaca Amaru Shakura, který má na svědomí talentovaný umělec Fila Venom Art. Tupac nám před malou chvílí dorazil do redakce a těší se tak na nového majitele.
Než se pustíme do soutěžení sám Fila Venom Art nám o sobě řekne pár slov:

„Pocházím z Pardubic, ale momentálně bydlím v Chrudimi. Z mé tvorby je jasné, že jsem milovník komiksu a filmu. Kreslím pastelkami, pastely, vodovkami, akrylovými barvami. Převážně na papír nebo plátno. Kreslím od mala, ale naplno jsem se tomu začal věnovat asi před 3 lety. Založil jsem si svoji facebook stránku a lidé mě začali psát a povzbuzovat. Momentálně se snažím i o svůj vlastní komiks.“  Zdroj: filavenomart.com

 

Pravidla soutěže jsou následující:

Sdílej tuto soutěž veřejně na své facebookové zdi s popiskem „Fila Venom Art – Makaveli“ a poté do komentáře na náš FB pod tento příspěvek, který bude celý týden připnutý nahoře na zdi, potvrď svou účast komentářem Soutěžím ! Plus také, kdo u nás nemá na stránce palec nahoru sem sním.

Soutěž bude ukončena 3.10 v 18:00.

Pravidla jsou jednoduchá a výhra (Kopie portrétu tištěná na foto plátno, které je na dřevěném rámu, velikost 40×60) luxusní.

Edit: 3.10.2017 – Soutěž je u konce!!!

Jak slosování probíhalo kontroluj ve videu. Sáhli jsme po třech jménech a to třetí bylo právě to výherní.

Vítězem je Nikola Ružičkova. Gratulujeme. Do zpráv poprosíme o adresu kam portrét zaslat.

Support:

Fila Venom Art Fan Page

Fila Venom Art Instagram


    Written by:    Leave a comment

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.