Hip Hop Magazín

Hudba

South Park vs. Hip Hop: 10 rapperů, kteří se objevili v kultovním seriálu

16.11.2017

South Park vs. Hip Hop: 10 rapperů, kteří se objevili v kultovním seriálu

Připomeň si s námi kultovní seriál South Park a deset známých rapperů, kteří se v něm za roky jeho vysílání objevily.

 

The Notorious B.I.G.
Biggie se objevil v epizodě nazvané Hell on Earth. Butters ho vyvolal z pekla po té, co vyslovil 3x jeho jméno do zrcadla.

 

Iggy Azalea
Iggy se objevila v osmnácté sérii v epizodě nazvané Rehash, když vystupovala na show Woman of Rock po boku hologramu Michaela Jacksona.

 

Kanye West
Se objevil poprvé v epizodě Fichsticks, kde byl jediným člověkem na světě, který nepochopil nejlepší vtip všech dob o gay rybě. Kanye se vrátil ještě v epizodě The Hobbit, když se snažil všehny přesvědčit, že jeho snoubenka Kim Kardashian není hobbitka, ač tomu vše nasvědčovalo. Zazní zde doknce song My Bitch Ain’t No Hobbit.

 

Nicki Minaj
Nicki Minaj si rovněž zahrála v epizodě Rehash a stejně jako Iggy Azalea se účastní koncertu Women of Rock.

 

Snoop Dogg
Dýoudabldží se objevil v šesté sérii v epizodě Here Comes the Neighborhood, když se jako jiní boháči přestěhuje právě do South Parku kvůli svému přízvuku.

 

Tupac Shakur
2Pac se objevil v osmnácté séerii rovněž v dílu Rehash jako hologram, který se snaží chytit uprchlého Michaela Jacksona. Následně se objeví ještě v epizodě HappyHolograms, kde spolupracuje opět s Michaelem Jacksonem a pomáhá mu zabít hudebního producenta.

 

Master P a jeho syn Lil Romeo
Master P se spolu se svým synem Lil Romeem objevili v epizodě Christian Rock Hard a zapojili se do stávky proti ilegálnímu stahování hudby, které vyvolali právě spolužáci ze southparské základní školy.

 

Diddy
Diddy se objevil v osmé sérii, v dílu, který nesl název Douche and Turd jako extrémní obhájce demokratických volebních práv.

 

Missy Elliott
V první epizodě sedmé série nazvané Cancelled se spolužáci ze southparské základní školy potkávají s chlapcem jménem Najix, který se proměňuje ve slavné posatvy, aby vypadal méně děsivě. Jednou z těchto postav ve které se přemění je i Missy Elliott.

Zdroj: xxlmag.com


    Written by:    Leave a comment

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.