Hip Hop Magazín

Soutěže Tanec

Steel City Jam startuje soutěž pro bboys do 16-ti let. Mrkni na pravidla a zapoj se taky!

14.3.2021

Steel City Jam startuje soutěž pro bboys do 16-ti let. Mrkni na pravidla a zapoj se taky!

„Stále tiše doufáme a snažíme se makat na třetím ročníku SCJ… Virus nám však hází klacky pod nohy a tak nemůžeme zaručit, zda-li se v náhradní termín, který je stanoven na 25. září uvidíme. Tímto neohlašujeme stopku pro akci na letošní rok ale jen konstatujeme možné zlé zprávy.“ dodává jeden z pořadatelů akce Michal Mečiak.

Jelikož zlé zprávy nemá nikdo rád, rozhodli se pořadatelé vykouzlit úsměv na tváři pár tanečníkům už teď. Na svých sociálních sítích oznámili spolupráci s velmi velkým počtem umělců… Do samotného battlu je přislíbeno přes 20 kousků portrétů s breakovou tématikou. Co takhle si nějaký obraz ulovit už teď?

Jako první začínáme s kategorií děti (do 16-ti let), odkud si jeden ze zúčastněných může odnést obraz od Petra Šafránka (Bboy Tas). Soutěž probíhá od dnešního dne a trvá do následující neděle (21.03.2021). Všechny podrobnosti ohledně soutěže najdeš na instagramovém profilu @steelcityjam. „Předem upozorňujeme, že se určitě nejedná o poslední soutěž před samotným možným konáním akce. Všem přejeme hodně štěstí a děkujeme za účast.“

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený SteelCityJam (@steelcityjam)

 


    Written by:    Leave a comment

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.