Hip Hop Magazín

Hudba

Stray Side s účastí dvou ikon českého hip hopu a zástupcem z Modrých hor u Sydney odhaluje nový videoklip B.A.T.W.

25.12.2021

Stray Side s účastí dvou ikon českého hip hopu a zástupcem z Modrých hor u Sydney odhaluje nový videoklip B.A.T.W.

Mezinárodní producentské album s příběhem, Stray Side – Beat Around the World, je hotové. Team Backdrop Records právě dokončil klip k titulní věci B.A.T.W., což je 2. singl a 3. videoklip a předzvěst celého alba, které v kompletní podobě vyjde během ledna. Tento track spojuje Českou republiku s Austrálií a je pomyslným vrcholem alba díky účasti dvou legend Českého Hip Hopu – Buldoka z PIO Squad a Iluzionisty z Naší Věci. Hip Hopu znalí už jistě tuší o koho jde, pojďme se podívat na kompletní obsazení.

Stray Side, milovník beatů z Opavy v České republice a člověk, na kterém celý projekt stojí a padá. Instrumentálku, kterou vyprodukoval v tomto případě popisuje hned první MC a parťák z Backdrop Records.

YaKnow?Check!, MC a vinyl DJ z Velkého Meziříčí, žijící v Austrálii, který track otevírá a svou částí provede posluchače přírodou i s jejími živly až do města, kde to převezme další na řadě.

Filip Konvalinka z PIO Squad z Jihlavy, protáhne fans tajemnými zákoutími svého města a poté dál světem, aby převedl svoji flow, hru se slovem i lásku pro Hip Hop.

Mighty Ash z Modrých hor u Sydney vezme celou věc do úplně jiných sfér a posluchač to pochopí okamžitě z jeho neuvěřitelné flow a zápalu pro boj. Mistr metafor, stylů a člověk s obrovskou energií není to poslední co vás čeká.

DJ Opia, legendární, stále aktivní producent a DJ, který projevil obrovskou podporu tomuto projektu a který celý track korunoval a vyzdvihl až do posledního patra mrakodrapu, který se zde podařilo postavit. Jeho schopnosti dodávají celému tracku to, co bylo třeba a příběh, který vypráví na kolech z oceli, je toho důkazem.

A nakonec specialitka pro fajnšmekry. Veškeré wordcuty, až na jeden jsou pečlivě vybrané, z alba Beat Around the World, což je unikátní a originální přístup o který se postaral YaKnow?Check!.

Video zpracoval sám Stray Side, který na něm odvedl kus práce. Zajímá vás, jak to vše dopadlo a vypadá? Připojte se na repráky, zesilte to nad polovinu a jedem. B.A.T.W. je posledním klipem, před vydáním celého alba, které je plánováno na leden. Odebírejte kanály Backdrop Records a Stray Side a zůstaňte naladěni.
    Written by:    Leave a comment

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.