Hip Hop Magazín

Hudba

„Tekashi 6ix9ine je ubohej práskač“ říká Snoop Dogg na jeho adresu ve videu

3.2.2019

„Tekashi 6ix9ine je ubohej práskač“ říká Snoop Dogg na jeho adresu ve videu

Po té co přišel včera kontroverzní rapper Tekashi 6ix9ine s šokujícím zvratem ve svém případu, kdy najednou přiznal svou vinu v některých bodech obžaloby, vyšly najevo také informace o tom, že začal úzce spolupracovat s federálními úřady, aby jeho trest byl co nejnižší. Přesto mu hrozí velmi vysoký trest v devíti bodech obžaloby, přičemž tím nejzávažnějším prohřeškem je podíl na plánování vraždy a také podíl na loňské střelbě na rappera Chief Keefa.


Ještě do včerejšího dne Tekashi 6ix9ine svou vinu popíral, včera však vyšly na povrch informace o tom, že se Tekashi přiznal a dokonce začal donášet na ostatní obviněné. K tomu se ostře vymezil jeden z nejuznávanějších rapperů ze staré školy Snoop Dogg. Ten se prostřednictvím instagramu ostře vymezil na adresu 6ix9ina a označil ho za práskače. „Ten nigga je busta (ničí pravidla hry) a dodává „V době ze které pocházím nikdy nigga na niggu nepráskal“ „Tenhle Nigga teď práská na ostatní jak stará babka. Práskáš a spolupracuješ s vládou“

Snoop Dogg dále odsuzuje tythle nové praktiky mladé generace a zástupců gangů, kteří na sebe začínají donášet a spolupracovat s federálními úřady. Co si o tom myslíte vy?

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

🐀👎🏾🤷🏾‍♂️ new era

Příspěvek sdílený snoopdogg (@snoopdogg),


    Written by:    Leave a comment

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.