Hip Hop Magazín

Hudba

Tekashi 6ix9ine přilil olej do ohně a obvinil Snoop Dogga z udávání na Suge Knighta, ten „krysu“ Tekashiho varuje aby si nezahrával

17.5.2020

Tekashi 6ix9ine přilil olej do ohně a obvinil Snoop Dogga z udávání na Suge Knighta, ten „krysu“ Tekashiho varuje aby si nezahrával

Tekashi 6ix9ine pravděpodobně nemá žádnou soudnost, na tož morálku. Když u soudu bojoval za co nejnižší trest pro svou osobu, který podpořil udáváním na členy svého bývalého gangu, sliboval porotě, že se polepší, že bude příkladem pro mladé a vzdá se provokativního stylu života. Realita však vypovídá o opaku, po té co byl přemístěn do domácího vězení a vydal svůj první videosingl po dlouhé době Gooba, začal opět provokovat ostatní rappery ze scény, začal opět používat vulgarismy a rovněž začal obhajovat donášení jako správnou volbu, když se člověk dostane do potíží s gangem.


 

Není žádnou novinkou, že toto jeho chování bylo již delší dobu trnem v oku Snoop Dogga, který opakovaně odsuzoval donášení policii, ať už k tomu člověka vede sebenepříjemnější situace. Na americké rapové, potažmo pouliční, scéně prostě platí nepsaný kodex chování, že s policií se nespolupracuje. V pátek však Tekashi 6ix9ine přilil olej do ohně, když obvinil právě Snoop Dogga z toho, že kdysi sám donášel federálům na Suge Knighta. Snoop si z toho nejprve dělal legraci, ale když se Tekashi odmítl vzdát svých tvrzení pochopil Snoop, že nemůže situaci ignorovat a musí se vyjádřit.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

P. S. A. 🐀 🌈 👮‍♀️ 🚔 🗽. I got time ⏰

Příspěvek sdílený snoopdogg (@snoopdogg),

Snoop Dogg na instagramu poslal Tekashimu video vzkaz, ve kterém ho varuje aby si dával pozor a neopomenul ho označit za krysího kluka a kurvu. Později ještě Snoop postl posměšné video Příběh krysy, který Tekashiho paroduje.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

I got time ⏰🌈🗽🎥 🐀. The tail of a rat. Comin soon from bitch9 I mean snitch9. I mean fuc it from cuZblood🤣

Příspěvek sdílený snoopdogg (@snoopdogg),

Na to reagoval Tekashi výsměšným postem, že to může přijít vtipné jen starochům nad 50 let. a že stále nepopřel donášení na Suga. Toho už měl Snoop dost a rozhodl se zareagovat:

N*ggaz ví, že nemám nic do činění se Suge Knightem, protože jsme měli stejný právníky. Tahle krysa se mě snaží označit za práskače. To on spíše sepisuje papíry a spolupracuje s policajty. Suge a já jsme teď na dobré vlně, což by nebylo možné, kdybych na něj vypovídal. Ty se teď spíše starej o sobe a buď připravenej na další příběhy a nahrávky malá děvko, já mám čas.


    Written by:    Leave a comment

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.