Hip Hop Magazín

Párty

Tisíce příznivců rapu již balí, Hip hop Kemp se blíží!

14.8.2018

Tisíce příznivců rapu již balí, Hip hop Kemp se blíží!

Festivalpark v Hradci Králové se příští týden již po sedmnácté zaplní tisíci příznivci rapu z celého světa. Ve čtvrtek 23. srpna zde totiž vypukne další ročník Hip Hop Kempu – nejpopulárnějšího hip hopového festivalu ve střední a východní Evropě!

Během tří dnů se na šesti pódiích objeví stovky vystupujících mapujících světovou i tuzemskou hip hopovou scénu. A na koho se návštěvníci letos mohou těšit?
Ze soupisky zahraničních jmen poutá nejvíce pozornosti GZA z ikonických Wu-Tan Clan nebo jeho krajan Hopsin, který se vrací na místo činu, kde ještě neřekl své poslední slovo. Halucinace, horor core, okultismus a dunící basy… smrtící koktejl letos publiku namíchají i Suicideboys a tanec se samotným ďáblem předvede Immortal Technique.


Je odchovaná brooklynskými ulicemi a pro ostré slovo nejde daleko – Young M.A koluje v těle možná víc testosteronu než lecjakému chlápkovi. Teprve dvaadvacetiletý Chief Keef má na svém kontě tuny chytlavého repertoáru včetně hymny I Don’t Like a neméně výrazně se do hip hopové historie zapsal i Evidence, který novým albem „Weather Or Not“ bojuje s nepřízní osudu.


Nevynechali jediný ročník Kempu a letos tomu nebude jinak. Kontrafakt, stálice slovenské scény, která se těší také přízni zahraničního publika, přiveze svůj „piešťanský diktát“ i na letošní ročník. Kdo naopak své fanoušky trápil hodně dlouhým půstem byl Chaozz. Jejich loňský comeback dopadl na výbornou a letošní tour a nový singl je důkazem, že se opět ledy hýbou. A ještě jeden opětovný zrod hip hopová scéna nedávno zažila – z letité hybernace se probudilo i legendární duo Trosky, které nikdy dříve na Kempu nevystupovalo. Letos se to ale změní! Mezi zástupci české a slovenské scény dále nebudou chybět ani PSH, Majk Spirit nebo Paulie GarandČtvrteční program láká také na dnes již masově populární Addict show, v rámci které DJ a producent NobodyListen kombinuje radioshow s live eventy.

Kromě hudebních show se návštěvníci mohou jako každý rok těšit i na taneční souboje v breaking aréně, nepřeberné množství doprovodného programu, her a zábavy jako skimboarding, slip n´sliden, beerpong, Microsoft Game Zone, Xbox, pod vedením několikanásobného vítěze DMC contestu DJ FLUXe bude možné vyzkoušet si základy DJingu, G-Shock Miniramp Zone uvede nejlepší jezdce na BMX, inlinech nebo skatu, při jejichž exhibicích nebude nouze jak o zábavu, tak adrenalin. Dámy se mohou nechat zkrášlit a stylově ozdobit třpytkami a copy v Glitters corneru atd . . .

Vstupenky a více informací na www.hiphopkemp.cz.

Hip Hop Kemp 2018:

GZA /USA/
$UICIDEBOY$ /USA/
HOPSIN /USA/
IMMORTAL TECHNIQUE /USA/
YOUNG M.A /USA/
KONTRAFAKT /SK/
CHAOZZ /CZ/
CHIEF KEEF /USA/
MAJK SPIRIT /SK/
EVIDENCE /USA/
KĘKE /PL/
PSH /CZ/
THE BEATNUTS /USA/
TRETTMANN /D/
HILLTOP HOODS /AUS/
GRUBSON + live band /PL/
JERU THE DAMAJA /USA/
STRAPO & DJ SPINHANDZ /SK/
BAHAMADIA /USA/
NINE, EL DA SENSEI, SNOWGOONS DJS /USA, D/
TROSKY /SK/
ZUGEZOGEN MASKULIN /D/
FASHAWN /USA/
ZIPERA /PL/
DEVIN THE DUDE /USA/
WIKI /USA/
UMSE /D/
PALUCH /PL/
REST /CZ/
BILL $ABER /USA/
AG of D.I.T.C. /USA/
ILLA J /USA/
ŻABSON /PL/
TTR ALLSTARS feat TEXTA, DA STAUMMTISCH, AVERAGE, HINTERLAND & KAYO /AT/
SA-ROC /USA/
CAMUFINGO /D/
RSXGLD (Ro Spit & 14KT) /USA/
DEF3 /CAN/
PIO SQUAD /CZ/
ERIC BIDDINES /USA/
SICKLESS /D/
CHILDREN OF ZEUS /UK/
LIKE (of Pac Div) /USA/
TONO S. + GR TEAM /SK/
M-DOT /USA/
T9 aka Torky Tork & doZ9 /D/
REFEW, SHARLOTA & LUCAS BLAKK /CZ/
BOR SHOWCASE (SZPAKU, GEDZ, KOBIK) /PL/
MODRÉ HORY + CHAMPION SOUND /CS/
NOAH SLEE /NZ/
THE BLACK OPERA /USA/
JWP/BC /PL/
KOFI STONE /UK/
VEEDEL KAZTRO /D/
RENNE DANG & LERYK /CZ/
JARECKI /PL/
T-SER /AT/
RAKEEM MILES /USA/
PLUSMACHER /D/
ATARI JONES /USA/
PROTIVA, PSYCHO RHYME & LUCAS BLAKK /CZ/
OG KEEMO /D/
BONSON + Laikeke, Soulpete, KPSN /PL/
ILL CAMILLE /USA/
MICHAJLOV /CZ/
DEF ILL /AT/
ILLVIBE & MYER CLARITY /CAN/


    Written by:    Leave a comment

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.