Hip Hop Magazín

Hudba Párty

To nejlepší z brněnské scény a stále málo? Steel City Fest láká Michajlovem, Tafrobem ale i Dyzivvem či místními crew

7.1.2023

To nejlepší z brněnské scény a stále málo? Steel City Fest láká Michajlovem, Tafrobem ale i Dyzivvem či místními crew

Pokládáš si otázku: „Jak nejlépe začít rok 2023?“ Co takhle s rapem? Přesněji akcí Steel City Fest, která se koná 21.01.2023 v ostravském klubu Fabric. Pořadatelé eventu všem fanouškům slibují nabíty line up, kterým se vás chystají pořádně zahřát a to tak že můžeš i v lednu dojít v kraťasech.

Co se týče rapové složky, je zde jasno! Michajlov, Dyzivv a Tafrob nebo-li hlavní stavební kameny celé akce se nezmění. Tyto všem známá jména však doplní i místní tváře a to COTIJE crew, která letos vydala velmi vydařené album TGMBC (The Gods Must Be Crazy), Stara Partyja ve složení Popitszi, Bettsky a DJ Reflux a v poslední řadě i liberecká tvář Tomba Bomba, kterému bude krýt záda D-Nut.

Rap však není jediná přímeš této akce. Svůj talent zde totiž předvede i ostravská taneční banda The Floor Kids Crew pod vedením Petra Šafránka (B-boy Tas), gang z Alessandro Barbershopu, který vám na hlavě vykouzlí střih, že vás ani druhá polovička nepozná a spoustu dalšího překvapení!

Předprodej lístků je v plném proudu. Pokud stále váháš, tak přestaň! Všechny další podrobnější informace hledej na sociálních sítí samotného eventu či facebookové události zde – https://www.facebook.com/events/300150155638126

Předprodej lístku zde – www.goforboom.com/cs/events/steel-city-fest-vol2-winter-edition-


    Written by:    Leave a comment

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.