Hip Hop Magazín

Hudba

Transformace z BBOYE na RAPPERA? Ne! Tas úspěšně balancuje na obou frontách

18.12.2022

Transformace z BBOYE na RAPPERA? Ne! Tas úspěšně balancuje na obou frontách

Dvě dekády na tanečním či tréninkovém place a stále s chutí? Petr Šafránek nebo-li Bboy Tas je v bboyingu již známá stálice. S postupem času však přichází nová zkušenost a to koketování s mikrofonem. Od konce roku 2019 stihl vydat již čtveřici EP. 

Poslední ucelený projekt vyšel dokonce společně s žáky základní umělecké školy B-ART, která je zároveň i jeho dosavadním pracovním zázemím. Hudebně zde spojil síly se slovenským rodákem Bezočivcem, který zaštítil kompletní produkci. 

Jelikož se u nás v redakci našla chvíle, rozhodli jsme se trochu vyzvídat a dozvěděli jsme se následující… Na rok 2023 se chystají hned dvě nové EP, které si autor chce hezky rozvrhnout a dávkovat postupně. Momentálně se trénuje a skladby dostávají finální podobu. 

Poslední zajímavosti je fakt, že součástí EP budou opět žáci ZUŠ B-ART. Produkčně se zde mimo Bezočivce objeví jména jako je J-Bez, Stray Side či producent Rethel. Všechny vydané skladby pak samozřejmě naleznete na YouTube, Spotify apod. Ps. O vánocích možná u nás vyjde i překvapení na odlehčenou, kterým Tas všem popřeje „Dobrou noc a sladké sny.“


    Written by:    Leave a comment

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.