Hip Hop Magazín

Hudba

„Trochu mě to mrzí, je to levý, ale lhal jsem,“ přiznává Ektor v novém videosinglu

13.10.2020

„Trochu mě to mrzí, je to levý, ale lhal jsem,“ přiznává Ektor v novém videosinglu

Jestli se na české rapové scéně někdo poctivě věnuje tématu žen, je to Ektor. Zástupkyně něžného pohlaví se v námětech jeho textů objevily už mockrát, nyní však opět v originálním provedení.

Tentokrát se pražský rapper ocitnul v roli milovníka slibujícího naprosto vše, jen aby se dostal dotyčné dámě pod sukni. Není tedy problém vlastní ostrov s jachtou, Porsche Panamera, Balenciaga boty ani dům na Bali. Co se ale stane, když praskne, že Ektor celou dobu lhal?

Videosingl s názvem „Emoce na emoce“ točil opět Jan Strach, který je podepsán i pod dalšími Ektorovy vizuály z desky Original. Nový singl byste na ní ale hledali marně, jedná se totiž o první vlaštovku z rozšířené deluxe verze, jež vyjde v prosinci na digitálních platformách. U produkce pak vsadil Ektor na osvědčenou kartu jménem SpecialBeatz, který opět potvrdil, proč patří mezi špičku československé scény.

Pro všechny fanoušky je venku také nový merch, o jehož design se postaral David Jones a jehož drop se odehrává v těchto chvílích na e-shopu Detektor Gear (www.detektorgear.cz).

V neposlední řadě nezapomeň, že Ektorův křest ve Foru Karlín se přesunul na 5. března 2021, kam aktuálně zbývá v předprodeji na Goout.cz posledních 200 lístků do úplného vyprodání. Okaaay?!FB Event: http://facebook.com/events/1080657728792994

Předprodej Karlín: http://bit.ly/EktorKarlin2020

Merch: http://www.detektorgear.cz


    Written by:    Leave a comment

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.