Hip Hop Magazín

Párty

Týden plný rapu, završený světovým finále End of the Weak a comebackem Chaozz je za dveřmi

20.10.2017

Týden plný rapu, završený světovým finále End of the Weak a comebackem Chaozz je za dveřmi

Už toto pondělí 23.10.2017 začíná exkluzivní týden věnovaný rapu, který bude završen světovým finále End of the Weak, na kterém proběhne koncertní comeback české rapové legendy Chaozz. Světové finále End Of The Weak, nebo-li rapový 5ti boj proběhne totiž letos premiérově v Praze! Do srdce Evropy se na tuto významnou Hip-Hopovou událost sjedou MCS z celého světa, aby se utkali o titul světového šampiona! Ovšem nebude se jednat pouze o jediný večer, světovému finále je totiž věnován celý týden.

 

Vše začne již zítra 21.10.2017, kdy v rámci Teniskology 3 proběhne československé finále EOW. V pondělí  se bude pokračovat oslavou sedmých narozenin pravidelných večírků Freestyle Mondays v Dejvické Klubovně, kde krom klasického open mic proběhne také showcases od Mas Law a Johnny Youngblood a na místě bude pro freestylery k dispozici i živá kapela.

 

 

V úterý bude zase End of The Weak věnován celý speciál pořadu Street Cypher na Radiu Spin.

Ve středu se můžeš dostavit na zajímavé workshopy pořádané University of New York Prague, kde můžeš nasávat informace od účastníků EOW či zahraničních studentů.

Ve čtvrtek už půjde do tuhého a čeká nás WARM UP v pražském Cross Clubu, kde nás čeká show Resta, Urban Robot, Baxtera Wordswortha z New Yorku, či švýcarské raperky K.T.Gorique, vítězky End of the Weak 2012.

V pátek to bude End of the Weak Before Party ve Vzorkovně, kam se opět dostaví K.T. Gorique a také jednotlivé týmy EOW se svými showcase a bude to taková předehra tomu co se bude dít následující den v Meet Factory.

28.10.2017 bude totiž den D a to světové finále mistrovství rapu End of the Weak a nejspíše i tuzemská událost roku. Krom soutěže těch nejlepších světových rapperských dovedností v pražském Meet Factory proběhne také dlouho očekávaný koncertní comeback Chaozz. Krom nich zde zajedou koncert také Pio Squad a přítomen bude také Dowis.cz s Light Art show.

 

 

Finalisté End of the Weak World Final:
FR: Res Turner
US: Osyris Antham
BE: LOW G
QC: Basics
UK: Gee Bag

Máme se tedy rozhodně na co těšit, vidíme se příští týden!

Stránka pražské EOW: https://www.facebook.com/EOWPrague2017/

Odkazy na jednotlivé eventy naleznete zde: https://www.facebook.com/pg/EOWPrague2017/events/?ref=page_internal


    Written by:    Leave a comment

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.