Hip Hop Magazín

Novinky

Tyga byl vyveden z narozeninové párty Floyda Mayweathera a aby toho nebylo málo, tak se snažil bodyguardovi odcizit zbraň!

25.2.2019

Tyga byl vyveden z narozeninové párty Floyda Mayweathera a aby toho nebylo málo, tak se snažil bodyguardovi odcizit zbraň!

V sobotu 23. února se konala v klubu Sunset Room v Hollywoodu párty ke 42. narozeninám nejbohatšího boxera planety Floyda Mayweathera. Nechyběli zde také ostatní celebrity včetně mladého rappera, kterého všichni známe pod pseudonymem „Tyga“(29). Ovšem tento borec si oslavu moc neužil, ačkoli chvíli poté co se na oslavu dostavil se zapletl do rvačky a musel být z klubu vyveden členy ochranky. Aby toho nebylo málo, tak se venku před klubem několikrát pokoušel ukrást zbraň bodyguarda, který ji měl schovanou za opaskem. Bodyguard však ihned zareagoval a svou zbraň si dobře hlídal. Jak by to dopadlo, kdyby se rapperovi podařilo zbraň odcizit si můžeme jen domýšlet. Po chvilce dohadování s ochrankou a marných pokusech o odcizení zbraně se Tyga s jeho kumpány rozeběhli pryč směrem ke svým vozům. Samozřejmě následováni hromadou vlezlých paparazzi. 

Spousta podrobností jako např. o jakou rvačku se jednalo a proč zrovna vyvedli Tygu není známo, avšak každý si o jeho následujícím chování dokáže udělat obrázek sám!

Video z celého incidentu můžete shlédnout níže:

zdroj: hiphopdx.com

 


    Written by:    Leave a comment

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.