Hip Hop Magazín

Hudba

UK drill a horrorcore rap?! Alfa Sekta novým singlem dokazuje, že netradiční propojení stylů může fungovat na jedničku

1.2.2023

UK drill a horrorcore rap?! Alfa Sekta novým singlem dokazuje, že netradiční propojení stylů může fungovat na jedničku

Horrorcore underground uskupení Alfa Sekta po 5 letech od svého druhého studio alba vydává klip ke skladbě s názvem Autodafé. Renesance, kterou v průběhu doby všichni členové – Astral One, Cetys a Mentor Hayd – prošli se odrazila jak na celkovém vyznění tracku, tak ve finále i na jeho vizuální stránce.

Použitý drill beat, o produkci kterého se postaral multitalent Cetys, kope mohutnými 808 linkami, podbarvený kontrastními jemnými dark tóny a je doplněn již tradičně překombinovanou a údernou lyrikou se specifickými Alfa Sekta prvky, na které byli jejich fans zvyklí. Natáčelo se na Slovensku v Nitře v prostorách hudební zkušebny, která klipu dodala underground feel a kde se odehrávala jak dějová, tak rapová linka.

Kromě trojice rapperů se v klipu v roli „oběti“ představila Tina Denkerová, roli „Alfanatika“ ztvárnil talentovaný bubeník Michal Belúch. Mix & master tracku a samotný edit videa má na starosti Cetys. O scénář se postarala jednotně Alfa Sekta. Vizuál lze shlédnout na Youtube kanále Ortodox Underground (Official Alfa Sekta Youtube Channel) a track je k poslechu i na Spotify a všech ostatních stream platformách.

 


    Written by:



    Leave a comment

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.