Hip Hop Magazín

Móda

Ukažte svou podporu Reds s kolekcí limitované edice oblečení, bot a doplňků s erbem FC Liverpool od Converse

29.5.2023

Ukažte svou podporu Reds s kolekcí limitované edice oblečení, bot a doplňků s erbem FC Liverpool od Converse

Converse a klub Liverpool představují kolekci určenou především pro fanoušky fotbalu a to ještě se srdcem oddaným anglickému klubu s přezdívkou Red. S heslem “Creating From The Ground Up” chtějí oslovit všechny mladé milovníky sportu a ukázat jim, že lásku ke konkrétnímu klubu lze vyjádřit i skrz módu.

Kolekce se skládá ze dvou párů bot Chuck 70 a Run Star Hike Platform, které lze doplnit o teplákovou soupravu, tričko a klobouček. Výraznou součástí kolekce je červeno bílá bunda, která je unisex a spojuje všechny znaky kolekce, klubu a Converse.

V kampani vystupuje 5 mladých fanoušků, které spojuje právě láska k jednomu klubu. Rubi Deschamps je youtuber, který se aktivně spojuje s ostatními fanoušky skrz svoje vysílání. Roopa Vyas se kvůli fotbalu přestěhovala do Liverpoolu a snaží se propagovat inkluzivní přístup pro ženy v tomto sportu. Sterling Rose Kelly je multidisciplinární umělec, který skrze fotky vyznává svoji oddanost LFC. Rain Castillo je zpěvák a v neposlední řadě v kampani vystupuje rapper Dayzy, který v Liverpoolu vyrostl.

“Creating From The Ground Up” zosobňuje náladu a ducha města, který žije fotbalem, a ukazuje vášeň, kterou zde lidé k LFC sdílí. Oslavte spolu s Converse, co znamená být Red. Celá kolekce je spolu s ostatními limitovanými edicemi k mání na oficiálním českém eshopu www.converse.cz.


    Written by:    Leave a comment

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.