Hip Hop Magazín

Soutěže

Už 23.06 se na Střeleckém ostrově sejde špička CZ/SK scény a ty u toho můžeš být zcela zdarma!

16.6.2019

Už 23.06 se na Střeleckém ostrově sejde špička CZ/SK scény a ty u toho můžeš být zcela zdarma!

23.06.2019! Tohle datum by mělo zdobit tvůj kalendář už nějaký ten pátek. Na Střeleckém ostrově se totiž uskuteční jedinečná nedělní Hip Hopová Open Air seance s legendami CZ/SK scény.


Na stagi se představí jak staří pardálové, tak momentálně nejlepší mladá krev. Připravte se na pořádné peklo a hity které tě nenechají ani minutu v klidu. Přijďte zavzpomínat na začátky českého hip hopu s legendárním Rytmusem, PSH, Indy & Wich+ LA4 či Pio Squad. Nebo je libo nová éra rapu, kterou zastoupí Maniak, Refew a Lvcas Dope? Vše bude k dispozici! Nabudil tě line-up dostatečně? Věříme, že ano! My však tvůj úsměv na tváří ještě zvětšíme… Nabízíme totiž trojici z vás, navštívit tuto akci se svou milovanou polovičkou či kamarádem zcela zdarma. 

Pravidla soutěže jsou jednoduchá: Stačí pouze na naše facebooku pod tento příspěvek, který bude připnutý v popředí do čtvrtku (20.06.2019) označit do komentáře osobu, se kterou si chcete užít neděli plnou skvělého rapu! My následně vybereme tři dvojice (3x 1+1), které zamávají Indymu či Rytmusovi bez jakékoliv utracené koruny u vstupu. Držíme palce.

► Facebook event 


    Written by:    Leave a comment

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.